Аліса знов помандрує у Країну чудес

Львів’янам і гостям міста продемонструють унікальну пісочну казку

У суботу, 9 квітня, о 15.30 львів’яни і гості міста матимуть змогу побачити у Львівській обласній філармонії відому казку Льюїса Керолла “Аліса в Країні чудес”, виконану в техніці пісочної анімації.
Після успішних гастролей у Європі лауреат Міжнародного конкурсу з пісочної анімації Катерина Дзюба покаже в режимі реального часу пригоди Аліси. Тут буде все: і чаювання, і королева, і Божевільний Капелюшник, і Білий Кролик. Загадкові примарні образи, що перетікають один в одного,  залишать у глядачів незабутнє враження.
“Пісочна казка – це плавне перетікання одного малюнка в інший, де  кожна сцена супроводжується відповідною музикою. А за кадром текст озвучують професійні актори. Підбирали текст, відточували репліки, щось зайве викидали, оскільки зібрати воєдино пісочну анімацію, музичний матеріал, текст і все це укласти в чіткий хронометраж виявилося досить складно. Ми більше року готували цю казку і нарешті з гордістю можемо представити її глядачеві”, – пояснює Катерина Дзюба.
Пісочна анімація – це молодий напрям образотворчого мистецтва. Цей метод дозволяє створювати не тільки мультиплікаційні фільми, а й окремі номери для “живої” глядацької зали. Нечисленні художники, які володіють цим мистецтвом, відзначають: фахівцеві, який виступає для глядачів вживу, необхідна гранична концентрація, точність кожного руху і висока швидкість виконання малюнків.
Виступ майстра пісочної анімації –  справжнє диво! Руки художника створюють на сяючому столі загадкові хиткі образи, що перетікають один в одного, від яких неможливо відірвати погляд. Заворожлива крихкість і мінливість зображень  супроводжуються акторським читанням і музикою.
Перед початком вистави (приходьте раніше!) юні глядачі зустрінуться зі справжніми мешканцями Країни чудес: Білим Кроликом, Божевільним Капелюшником, Чеширським Котом і не тільки! Ті, що з дитинства знайомі з цією казкою, будуть приємно здивовані чудесами, які розігруватимуть у холі! Велика селфі-зона (стенд для фотографування), спеціальний стіл для малювання піском, аби юні глядачі власноруч спробували себе в ролі художника, і живі герої казки, які приємно здивують усіх своїм спілкуванням та іграми, подарують усім прекрасний настрій!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
17.9508 / 4.08MB / SQL:{query_count}