Антологія письменницьких голосів

Тетяна Терен та Леся Воронина спілкуватимуться в Книгарні “Є” про любов, віру та сенс життя

Книгарня “Є” (просп. Свободи, 7) і Видавництво Старого Лева запрошують львів’ян і гостей міста у п’ятницю, 18 березня, о 18.30 на презентацію “RЕСвізитів. Антології письменницьких голосів”. Тоді ж у книгарні відбудеться зустріч з журналісткою Тетяною Терен та письменницею Лесею Ворониною. Розмова піде про любов, віру, сенс життя – про усе те, що вмістили два томи “RЕСвізитів” з найвідвертішими та найщирішими інтерв’ю Тані Терен із сучасними українськими письменниками. Модеруватиме зустріч головний редактор ВСЛ поетеса Мар’яна Савка. 
У “RЕСвізитах” герої не лише розповідають про своїх батьків, місця народження та сім’ю, згадують учителів і колег... Унікальність двокнижжя у тому, що відомі українські літератори (Леся Воронина, Юрій Іздрик, Ігор Калинець, Маріанна Кіяновська, Юрій Мушкетик, Дмитро Павличко, Тарас Прохасько, Ірен Роздобудько та інші) щиро діляться письменницькими секретами, розмірковують про людські цінності та почуття. 
“Робота над “RЕСві­зитами” почалася ще восени 2013 року, коли відбулося перше інтерв’ю з письменником Анатолієм Дімаровим, – згадує Тетяна Терен. –Після цього протягом двох років ми записали двадцять інтерв’ю, які тепер вийшли друком у двох частинах, у кожній – по десять інтерв’ю. Героями книги є представники різних літературних поколінь. Це великі архівні інтерв’ю, з яких я свідомо прибираю себе як журналіста: читач не побачить моїх запитань і матиме змогу “почути” голоси наших героїв, адже назва цього проекту – “RЕСвізити. Антологія письменницьких голосів”.
Тетяна Терен –  журналістка, кураторка книжкових проектів та літературних програм. Працювала в літературному журналі, ведучою книжкової програми, керівником прес-офісу видавництва і редактором на телебаченні. Друкувалася на сторінках видань “Україна молода”, “День”, “Високий Замок”, “Український тиждень”, “Українська правда. Життя”, Harper’s Bazaar. Упорядниця книги “Літопис самовидців. Дев’ять місяців українського спротиву” (2014 р.). Випусковий редактор “Української правди. Культури”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3080 / 4.06MB / SQL:{query_count}