На арені – леви і ведмеді

До 17 квітня у Львівському цирку триватиме програма “Екстремальні забави”

Свято, яке дарує нам цирк, захоплює, дивує та тішить як дорослих, так і малечу. Тут завжди можна забути про проблеми, обов’язки і клопоти та поринути у казковий світ, який творять дивовижні спритність, сміливість, винахідливість та кмітливість, доброзичлива іронія і почуття гумору. От і нова програма “Екстремальні забави”, прем’єра якої відбулася у вихідні в Львівському цирку, знову потішила маленьких і дорослих глядачів. 
Найбільше припали до вподоби дітворі й замилували дорослих “Котячі ігри”. Мудрі кицьки Марини та Світлани Савіцьких дивували своїми талантами та вправністю. А ще “Ведмежі забави” і виступ змішаної групи тварин – ведмеді, собаки, єнот, дикобраз, яких дресирують Євген і Валентина Шрамки.
А от сильні й красиві леви вразили усіх: водночас демонстрували свій характер і дивували  поступливістю, виконуючи команди дресирувальника. Здавалося, величні звірі усвідомлюють свою вищість над нами і йдуть на поступку, аби зробити нам приємне. А працює з ними темпераментний італієць Тайро Кароллі. 
Затамовувати подих змушували глядачів повітряна гімнастка на полотнах Юлія Волошко, повітряна гімнастка у кільці Марина Захарова і еквілібристи на першах під керівництвом Геннадія Тараненка. Дивували своєю спритністю та сміливістю акробати на підкидних дошках і батуті під керівництвом Євгена Захарова та ще чимало артистів у інших чудових номерах. 
А розважало публіку клоунське тріо “Маріпоса”. До веселої гри і свята цирку клоуни залучали якнайбільше глядачів. Який же без цього цирк?! Особливо сподобався дітям номер із дресированими черепахами.
Побувати на цирковій програмі “Екстремальні забави” львів’яни та гості міста зможуть до 17 квітня. Зазвичай кожної суботи артисти показують одну виставу о 16.00, а в неділю дві вистави – о 12.00 та о 16.00
На цю програму можна придбати й електронні квитки, скориставшись інтернетом та платіжною карткою, однак кількість е-квитків обмежена (більше про це можна довідатись на сайті Львівського цирку). Вартість квитків – від 50 до 200 гривень. Проте гарний настрій та яскраві враження варті більшого, бо розмальовують барвистими кольорами весняні дні та зігрівають, адже ми всі вже так скучили за сонцем і теплом.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
17.1822 / 4.07MB / SQL:{query_count}