“Номінація” Іздрика

У перші дні весни – чудова новина для книгоманів: Видавництво Старого Лева видало усі прозові твори Юрка Іздрика (52 тексти) однією книгою

Тепер, узявши в руки “важковаговий” том “Номінації”, можна не лише перечитати найвідоміші твори найтаємничішого письменника України, але й відкрити для себе нові, які дотепер друкували тільки в періодиці. 
“Номінація” – це найповніше зібрання прозових текстів Юрка Іздрика: від культових “Воццека”, “Подвійного Леона”, “Острова КРК” до опублікованих у різних виданнях есеїв. А це, немало-небагато, 850 сторінок тексту і 20 років життя. Звідси й назва книги – “Номінація” – масиви текстів як означення фрагментів дійсності Іздрика. 
Для зібрання усіх своїх текстів авторові довелося попрацювати чимало: “Виявилося, що жодних власних архівів я не зберіг і всі свої тексти мені довелося стягувати з інтернету, – каже Іздрик. – Звісно, полетіло к бісу все форматування, вигадлива авторська графіка, діакритичні знаки тощо. Volens-nolens за таких обставин я був змушений перечитати всі ці твори, аби довести їх до первозданної краси”. 
Заново переосмислити свої твори, як признається автор, було чи не найважчим випробуванням: щось захопило (“твори, писані здебільшого в ранній юності”), щось розчарувало... Проте він залишив усі тексти в оригінальному вигляді. Зрештою, за цю летку і нелінійну прозу, за цю гру в мову і гру з мовою читачі й полюбили письменника.
15.03.2016 13:19
Nataliia Biletska

Книжка на сайті ВСЛ http://starylev.com.ua/nominaciya


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8155 / 4.18MB / SQL:{query_count}