300 концертів Україною? Запросто!

Віктор Павлік з нагоди подвійного ювілею вирушає в тур Україною. У Львові співак дасть концерт 21 березня

У понеділок, 21 березня, о 19.00 на сцені Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької відомий український співак Віктор Павлік дасть великий ювілейний концерт у супроводі естрадно-симфонічного оркестру Lviv Jazz Orchestra. 
Ювілеїв у Віктора Павліка цього року аж два: особистий – 50 років і професійний – 30 років на сцені. Відтак святкування співак запланував масштабні: каже, що хоче за рік поставити новий рекорд – дати в Україні мінімум 300 концертів. 
“Мені цікаво “скупатися” в усій Україні – виступати не тільки в обласних, а й у найвіддаленіших районних центрах”, – запевняє артист.
Львівський концерт є другим у серії великих святкових концертів Віктора Павліка. Перший відбувся у середині лютого на головній сцені країни – у Національному палаці мистецтв “Україна” в Києві. Повний зал прихильників творчості співака виконував разом із ним хіти “Афіни, Київ і Стамбул”, “Ні обіцянок, ні пробачень”, “Ти подобаєшся мені”… Загалом у концертній програмі прозвучало 20 пісень, які Віктор Павлік виконав у супроводі естрадно-симфонічного оркестру Збройних сил України під керівництвом Дмитра Антонюка. Ці два десятки пісень він обіцяє повторити і для львівської публіки. “Це пісні, які знає і любить вся Україна”, – зауважує він.
Після Львова, на початку квітня ювілейні концерти Віктора Павліка відбудуться в Дніпропетровську, Кривому Розі, Запоріжжі...
Ціна квитків на концерт – від 90 до 320 гривень. Продаж на сайті gastroli.ua, а також у міських касах Gastroli.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6485 / 4.07MB / SQL:{query_count}