Курс на розвиток

У нашому місті вперше відбудуться V Міжнародні майстер-класи нової музики COURSE

З 14 по 19 березня у Львові триватимуть V Міжнародні майстер-класи нової музики COURSE, мета яких – активізувати діяльність в українському музичному середовищі та допомогти молодим композиторам налагодити нові творчі контакти із закордонними колегами. Започатковані у 2012 році COURSE стали одними з провідних майстер-класів сучасної музики у Східній Європі. За чотири роки їх проведення участь у майстер-класах взяли 33 молоді композитори з Німеччини, Польщі, Латвії, Греції, Південної Кореї, Росії, Казахстану, України та два молоді українські музикознавці. Викладачами стали десять відомих композиторів з Німеччини, Австрії, Польщі, Чехії, Росії та України.
Цього року COURSE відбуватимуться в Україні вже уп’яте, але вперше у Львові. Під час майстер-класів п’ятеро молодих композиторів з України (Ганна Копійка, Назар Скрипник, Анна Стоянова, Микола Хшановський і Богдана Чепелюк) та одна композиторка з Італії (Катеріна ді Чекка) навчатимуться у трьох відомих європейських композиторів, яких запросили до Львова викладати на COURSE, а саме: Ельжбета Сікора (Польща – Франція), Йорґ Біркенкьоттер (Німеччина) та Клаус Ланґ (Австрія). Різні за форматом події п’ятих COURSE дозволять молодим композиторам презентувати свою творчість, здобути унікальний досвід спілкування із запрошеними викладачами і отримати консультації музикантів Ensemble Nostri Temporis. На завершення COURSE учасники майстер-класів почують у виконанні Ensemble Nostri Temporis прем’єри своїх творів на концертах, що відбудуться 19 березня в Концертному залі ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії та 21 березня в Залі Goethe-Institut у Києві. Крім того, оберуть найкращого учасника майстер-класів, який одержить замовлення від організаторів на написання нового твору для інструментального ансамблю, прем’єра якого відбудеться під час ХХІІ Міжнародного фестивалю сучасної музики “Контрасти”, який проходитиме восени цього року у Львові.
Майстер-класи організують у приміщенні Львівської обласної філармонії. Окрім індивідуальних уроків, на яких можуть бути присутні тільки учасники, запланували велику кількість заходів, відкритих для всіх охочих. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7504 / 4.06MB / SQL:{query_count}