Почуйте “Кращі оперні хори”!

Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker і Український національний хор підготували для львів’ян і гостей міста незабутню програму

фото: tvoemisto.tv
Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker та Український національний хор (Львів) запрошують на концерт, який перенесе вас у світ оперного мистецтва Моцарта, Верді та Вагнера під орудою австрійського диригента Маттіаса-Георга Кендлінгера та українського хормейстера Василя Яциняка 28 березня о 19.00 у приміщені Львівської філармонії.
Die schоnsten Opern­chо­­ren (“Кращі оперні хо­ри”) – оригінальний про­ект Маттіаса-Георга Кенд­лінгера, талановитого австрійського диригента та композитора, засновника симфонічного оркестру K&K Philharmoniker і Ук­раїн­ського національного хору (Львів). Кендлінгер відзначається, наприклад, заснованим у 2009 році фестивалем Tiroler Beethoven Tage та  найуспішнішим європейським турне Wiener Johann Straub Konzert-Gala, яке існує з 1996 року.
Український національний хор (Львів), колиш­ня назва якого – K&K Opern­chor, створений у 2003 році для участі у Frankfurter Operettenfruhlings, його основу становлять кращі артисти Львівського камерного хору під керівництвом В. Яциняка, відомого українській публіці завдяки професійній та майстерній творчій діяльності. Яскравою особливістю цього музичного колективу є те, що більшість його артистів – музиканти із вищою сольною вокальною освітою, що безумовно сприяє високій якості звучання. Ха­рактерною рисою щорічного прослуховування є те, що практикується багатьма провідними музичними колективами, а саме – прихований вибір, бо за ширмою переконати може тільки віртуозність. Уже більш ніж десять років понад півсотні артистів хору регулярно беруть участь у концертних турне, успішно репрезентують свою майстерність на оперних фестивалях і конкурсах у Франції, Італії, Угорщині, Польщі, Австрії та Німеччині. В програмі концертного вечора звучатимуть безсмертні твори видатного композитора Джузеппе Верді (1813 – 1901 рр.), а саме уривки чи не з найвідоміших його творів – опер “Набукко”, “Аїда” та “Дон Карлос”. Теплий, чуттєвий, гнучкий звук і чудова культура виконання також є якісними характеристиками цього концертного вечора.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2398 / 4.06MB / SQL:{query_count}