Ольга Герасим’юк розповість про рівність

Мар’яна Савка започаткувала новий проект “12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину”

Розпочинається новий проект письменниці, головного редактора Видавництва Старого Лева, Мар’яни Савки –  цикл із дванадцяти публічних інтерв’ю – “12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину”. Перша зустріч в рамках проекту відбудеться у п’ятницю, 26 лютого, в дворику “Копальні кави” (пл. Ринок, 10). Початок о 17.00. Героєм публічного інтерв’ю стане відома телеведуча, перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк. А цінність, про яку говоритиме з нею Мар’яна Савка, – рівність. 
“Я вирішила запросити до проекту дванадцять жінок, які для багатьох у нашому середовищі є моральними авторитетами, а ще людьми, які свої слова підтримують діями, – каже Мар’яна Савка. – Серед запрошених до проекту жінок – Ольга Герасим’юк, Зоя Казанжи, Лариса Денисенко, Ірина Подоляк і Юлія Міщенко. Всіх імен не розголошую – нехай буде інтрига. Ми довго жили у суспільстві, в якому ніхто не говорив про цінності як головні підвалини того спільного дому, який ми будували. Відтак будували кособокий дім, який дуже легко розвалити. Революція гідності лише зупинила цей безтямний процес, а загарбницька війна показала, як ті стіни падають і стають руїнами. І ми знову стоїмо на руїнах, і нам треба закладати нові підвалини. Поки для нас цінності – чесність, справедливість, рівність, людяність, милосердя – не стануть щоденною практикою, а не лише красивими словами, ми не зможемо збудувати повноцінне суспільство. Говорити про цінності не просто важливо, а життєво необхідно”.
Як уже було сказано, проект “12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину” передбачає дванадцять публічних інтерв’ю (щомісяця по одному в одній і тій самій локації – у львівській “Копальні кави”) з цікавими та впливовими жінками. Він має кілька завдань: перше – озвучити важливі та болючі для суспільства теми; друге – від розмови перейти до реальної допомоги. Цим проектом збираємо кошти для ремонту й облаштування дитячої кімнати освіти та відпочинку у львівському ОХМАТДИТі. У форматі free donation людям, які прийдуть на зустріч, ми запропонуємо “оцінити” розмову. Всі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яку презентують навесні 2017 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0881 / 4.06MB / SQL:{query_count}