У Львові з’явиться музей шоколаду

Його відкриють під час ювілейного Національного свята шоколаду, яке триватиме в нашому місті з 4 по 8 березня

Вже менш ніж за місяць, а саме 4 – 8 березня, у Львівському палаці мистецтв відбудеться найсолодше свято країни – Національне свято шоколаду. Ця всеукраїнська подія вже удесяте збере в одному місці представників кращих солодких брендів та виробників шоколаду ручної роботи з України. Впродовж п’яти днів (саме стільки триватиме цього разу свято) кожен гість матиме змогу скуштувати оригінальні шоколадні напої, придбати шоколадні сувеніри і взяти участь у різноманітних майстер-класах від кращих шоколадьє.
“Цього року ми будемо ще більше вражати наших гостей, адже свято – десяте, ювілейне. Тож 4 – 8 березня ми згадаємо все найцікавіше та найкраще, що відбувалося на Національному святі шоколаду за час його існування, та неодмінно здивуємо новими активностями, і це точно нікого не залишить байдужим”, – розповів директор Національного свята шоколаду Андрій Сидор.
З нагоди ювілею організатори готують для львів’ян надзвичайний подарунок: 
4 березня на другому поверсі Палацу мистецтв відкриють Львівський музей шоколаду. Це стане важливою подією для міста, адже Львів має давню “солодку” історію. Тож символічно, що саме у нашому місті почне діяти такий музей. Гостей, від старого до малого, безперечно здивують та захоплять інтерактивними музейними інсталяціями. В музеї всім охочим розповідатимуть, як роблять шоколад, які інгредієнти застосовують у його виготовленні. Планується щороку поповнювати Львівський музей шоколаду новими експонатами. 
Крім того, уже традиційно впродовж п’яти днів свята діятиме величезний шоколадний ярмарок і галерея скульпторів, у якій на очах у відвідувачів створюватимуть шоколадні скульптури найрізноманітніших форм та розмірів. А маленькі гості “шоколадного” фестивалю мандруватимуть “Дитячою шоколадною країною”. Також будуть обладнані “шоколадні” фото-зони – мистецькі інсталяції: п’ятиметровий шоколадний млин із ведмедем і величезна дев’ятиметрова шоколадна коробка цукерок, біля яких кожен зможе зробити особливе фото на згадку. А своїми враженнями від свята з рідними та близькими можна буде поділитися, скориставшись послугами святкової пошти “Зі Львова з любов’ю”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.0344 / 4.07MB / SQL:{query_count}