Burdon Folk Band підкорив європейців

Львівський гурт здобув музичну нагороду в Німеччині

Burdon Folk Band зі Львова отримав престижну європейську музичну премію Eiserner Eversteiner на фестивалі FolkHerbst в Німеччині. 
“Музика Burdon Folk Band спов­нена пристрасті та краси, це поєднання музичної досконалості з чистою грою. Коли вони співають, не покидає відчуття, що співає хор, а коли починають грати – неначе підключається цілий оркестр. Їхня магічна музика підкорила не лише публіку, а й інших музикантів”, –  кажуть організатори фестивалю. 
FolkHerbst – це серія музичних подій у рамках щорічного міжнародного фестивалю, який  проходить в місті Плауен з 1991 року. Щороку до участі в ньому запрошують найцікавіші європейські гурти, які працюють у жанрах folk та world music. З-поміж багатьох заявок офіційне журі відбирає вісім гуртів, котрі змагаються за здобуття премії Eisernen Eversteiner (“Залізний Еферштайнер”) – єдиної і найвагомішої музичної нагороди у жанрах folk та world music в Німеччині. 
Вперше за всю історію конкурсу Burdon Folk Band набрав 6,8 бала з можливих 7-ми і став переможцем 24-го фестивалю FolkHerbst. Приз журі отримав гурт Dreamers’ Circus з Данії. В різні роки цією премією нагороджували такі всесвітньо відомі гурти, як Garmarna (Швеція) чи Amsterdam Klezmer Band (Нідерланди). З українських гуртів номінантами стали Hudaki Village Band із Закарпаття. 
Burdon Folk Band створений 2002 року у Львові. Репертуар гурту побудований на традиційних українських мелодіях, ритуальних піснях, давніх баладах і танцях. Багато пісень взяті з локальної традиції унікальних етнічних груп, котрі живуть на теренах Карпатського регіону (лемки, бойки, гуцули). З усім цим багатокультурним міксом музиканти творять власне унікальне звучання за  допомоги скрипок, бузукі, ліри колісної, морахарпи, дримби, мандоліни, контрабаса та перкусії. 
Burdon Folk Band видав чотири альбоми “Вам колядочка” (2006 р.), “Re​:​Karpatia” (2007 р.), “Тайстра Чу­гайстра” (2010 р.), “Дівиця” (2013 р.). До його складу входять: Олена Єременко (скрипка, спів, морахарпа, мандоліна, скрипка тромбкова); Оксана Пашина-Гринько (спiв, акордеон, фуярки); Дана Бончук (спiв, гардон); Рост Татомир (бузукi, спiв, саз, слайд-гітара); Любомир Іщук (бубон, думбек, діджеріду, дримба, ліра колісна); Михайло Качалов (фiдель) та Iван Огар (контрабас). Гурт був учасником багатьох фестивалів в Україні, Польщі, Угорщині, Естонії, Німеччині, Швеції, Фінляндії, Канаді.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.8814 / 4.07MB / SQL:{query_count}