Українські книжки представлять у Литві

Дев’ять наших видавництв візьмуть участь у Міжнародному Вільнюському книжковому ярмарку

фото: 7dienos.lt
В столиці Литви 25 – 28 лютого відбудеться XVII Міжнародний Вільнюський книжковий ярмарок. Серед учасників стенда “Книги з України”, який організовує громадська організація “Форум видавців”,– видавництва зі Львова, Києва і Харкова: АССА, “Брайт Букс”, Видавництво Старого Лева, “Віват”, “Знання”, “Майстер книг”, “Марія”, “Талант” і “Фонтан казок”.
Над дизайном стенда “Книги з України” працював Михайло Москаль, а в його оформленні використали графіку Богдана Сороки.
Для налагодження і розвитку співпраці українських та литовських видавців Вільнюський книжковий ярмарок відвідають представники видавництв “Дух і літера” та “Кальварія”.
На окремому стенді будуть представлені книги творчої майстерні “Аґрафка”. Крім того, там відбуватимуться майстер-класи від її засновників – Романа Романишина та Андрія Лесіва.
Участь у Вільнюському книжковому ярмарку візьме благодійний фонд “Добра листівка” Іллі Стронґовського. Відвідають цей захід і відомі письменники з України: Маріанна Кіяновська, Ірина Цілик, Андрій Курков, а також Сергій Лойко – фотокореспондент видання Los Angeles Times і автор книги “Аеропорт” про війну на сході України.
В українській програмі на Вільнюському книжковому ярмарку – зустрічі з письменниками, автограф-сесії, кінопокази, а також дискусії за участі українських та литовських авторів, видавців, журналістів.
Візит українських письменників та видавців до Вільнюса відбудеться за підтримки Литовського культурного інституту в рамках проекту “Литва – Україна: культурне партнерство – 2016”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.0487 / 4.06MB / SQL:{query_count}