“Червона книга” вирушає на захід

24 лютого Дмитро Лазуткін презентує у Львові нову збірку поезій

З 20 лютого розпочнеться друга частина туру на підтримку збірки віршів поета і журналіста Дмитра Лазуткіна “Червона книга”. Нагадаємо, що наприкінці минулого року автор із презентаціями та дискусіями відвідав центр і схід України. Заходи відбуваються у рамках проекту “Мережа”, організатором якого є Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ. Проект реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. 
“У кожному з міст Східної та Центральної України, де вже вдалося презентувати “Червону книгу”, я зустрічав дивовижних людей, – розповідає Дмитро Лазуткін. – Мене завжди вражає якась світла небайдужість, внутрішня свобода читачів і слухачів справжньої поезії. Адже у наш час відчуття слова загострене, особливе. Всі зустрічі супроводжувалися бурхливими діалогами з жартами, доброю іронією та відвертістю. До Західної України я їду з приємним передчуттям, бо знаю, що головне не фальшивити перед цією аудиторією, і тоді все буде добре. Я хочу бачити очі, які світяться. Я говоритиму до них”. Впродовж лютого – на початку березня Дмитро Лазуткін із поетичною збіркою “Червона книга” відвідає сім міст України, серед яких:  Вінниця (20 лютого), Хмельницький (21 лютого), Чернівці (22 лютого), Тернопіль (23 лютого), Львів (24 лютого), Луцьк (20 лютого) і Житомир (2 березня).
Зі слів куратора “Мережі” Юлії Пелепчук, під час першої частини туру Дмитро Лазуткін побував у кількох містах сходу України. “Він на власні очі бачив, що там відбувається, спілкувався з людьми і читав їм свої вірші, – пояснює вона. – Тепер Дмитро поїде на захід, щоби поділитися своїми враженнями і подискутувати про побачене”.

“Мережа” – це проект, спрямований на налагодження внутрішнього суспільного діалогу в Україні. З огляду на те, що відбувається в нашій державі сьогодні, він украй необхідний, охоплює всю територію України та має літературно-дискусійні майданчики у 29 містах, які слугують прикладом такого діалогу. Література, особливо якісна, є своєрідним мостом, точкою зіткнення для людей як сходу, так і заходу, як півночі, так і півдня України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6144 / 4.06MB / SQL:{query_count}