Різдвяні зустрічі

Куди вибратись у різдвяні свята, щоб не проґавити найцікавішого

Зимові свята – кращий час для дозвілля. Аби не згаяти їх за застіллями і походами в гості, радимо відвідати найцікавіші культурні події міста. Зокрема, у Палаці мистецтв можна оглянути виставку “Різдвяна Львівщина”.
На ній представлені 25 різдвяних шопок із різних районів та міст нашої області, які популяризують традиційні, цікаві чи маловідомі звичаї нашого регіону. Цікаво, що є сучасні шопки, виготовлені спеціально для виставки, в яких поєднано традиційне і новаторське мистецтво з символічними українськими оберегами. 
„Кожен район Львівської області передав на виставку свою різдвяну шопку. Ще п'ять представили міста. До їх виготовлення були залучені професійні митці, майстри народного мистецтва, учні мистецьких шкіл області, а також працівники галузі культури, – розповідає директор департаменту з питань культури, національностей і релігій Львівської обласної державної адміністрації Христина Березовська. – Також застосовували найрізноманітніші техніки та матеріали: скло, кераміку, лозу, фанеру, солому, кору смереки, камінь із гірського потоку, пінопласт, папір, тканину, дерево, гіпс та інші”.
У п’ятницю, 8 січня, за доброю традицією відбудеться X ювілейний фестиваль “Спалах різдвяної звізди”. Фестиваль, який народився в Музеї народної архітектури та побуту, став одним із найяскравіших та видовищних різдвяних заходів м. Львова. Виготовляти звізди і долучатися до “Ходи звіздарів” стало “новою” доброю традицією нашого міста.
Сотні львів’ян і туристів охочі пройтись у сяйві різдвяних красунь, які щороку спалахують новим змістом та новими ідеями, аби прославити Народженого Бога. 

Збір учасників та всіх охочих доєднатися із зірками до фестивалю відбудеться о 12.30 біля храму Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор). На урочисту зустріч звіздарів і неймовірне видовище запрошуємо до ялинки на “Львівські Ярмарки”!
А 9 січня  Ігор Закус та його проект JAZZ KOLO представлять у Львівській філармонії нову програму “Різдво”. Для вас звучатимуть джазові обробки українських колядок і щедрівок, а також авторські п'єси Ігоря Закуса та Олега Пашковського.
Ігоря Закуса справедливо вважають найкращим бас-гітаристом України. У його музиці присутні і техніка, і вражаюча мелодика, і справжня українська співучість поряд з виваженістю саунду міжнародного рівня. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.6104 / 4.07MB / SQL:{query_count}