“Чуєш, брате?”

Відомий український фотограф Олександр Глядєлов привезе до Львова фотопроект про революцію і війну в Україні

17.08.2014. Боєць батальйону “Донбас”, позивний “Мороз”, після зачистки селища Грабського. При спробі прориву з Іловайського котла опинився в полоні. Фото Олександр Глядєлов
З 9 по 20 листопада в галереї “Дзиґа” у рамках ХІІ Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA триватиме виставка світлин “Чуєш, брате?” відомого українського фотографа Олександра Глядєлова. У експозиції – чорно-білі фото, які розповідають про революцію та війну в Україні. Відкриття проекту за участі автора відбудеться в понеділок, 9 листопада, о 17.00 в галереї “Дзиґа” (вул. Вірменська, 35).
Олександр Глядєлов знімає на аналогову камеру зі ручним наведенням фокуса, механічним взводом затвора і без функції “серійна зйомка”. Знімати таким чином в епіцентрі бою практично неможливо, а тому йому доводиться вдивлятися в те, що відбувається, у проміжках, іншими словами – знімати не момент знищення, а життя.
Короткометражний документальний фільм, створений спеціально до виставки “Чуєш, брате?”, можна переглянути в онлайн-кінотеатрі документальних фільмів про права людини docuspace.org.
Окрім Львова, виставка світлин Олександра Глядєлова, відбудеться в Луцьку (Галерея мистецтв, 24 – 29 листопада), Кривому Розі (галерея “Ф-Арт”, 3 – 6 грудня), Чернігові (“Пласт-Арт”, 9 – 16 грудня) та в Запоріжжі (“АРТ-Простір”, 18 – 27 грудня). 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.0450 / 4.06MB / SQL:{query_count}