Хенд-мейд-фото

Львівський фотохудожник Олег Огородник представив у Сумах особливу виставку

фото: Dmitriy Simonov (4)
В Сумській муніципальній галереї до 23 листопада триватиме виставка львівського фотохудожника Олега Огородника OGO OLE in Sumy. 
До експозиції ввійшло 55 авторських робіт у жанрах ню, пейзаж, натюрморт і портрет, виконаних в унікальних техніках, якими послуговувалися ще наприкінці ХІХ – на початку ХХ століття (цианотипія, альбумін і з використанням бромосрібної емульсії власного виробництва). Львів’яни мали можливість побачити 40 із них у жовтні минулого року на виставці в Музеї етнографії та художнього промислу, а одесити – 50 (під час виставки у NT Art Gallery, яка тривала з лютого по квітень цього року).
Олег Огородник має найвище звання Міжнародної федерації фомистецтва – EFIAP, є членом НСФХУ, членом Українсько-словацько-польської групи Black&White Groupe, почесним членом Одеської фотографічної асоціації, учасником та призером багатьох міжнародних і вітчизняних фотовиставок. Персональні виставки Олега Огородника з великим успіхом пройшли в Україні, Австрії, Польщі, Тайвані, Словаччині. Автору дуже імпонує чорно-біла класична фотографія (спортивна тематика, життя в горах, портрет, пейзаж). 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6288 / 4.06MB / SQL:{query_count}