Прогулянка галереями Львова

“Пошта” пропонує завітати на найцікавіші виставки, які тривають у нашому місті

Соломія Ковтун
Знаєте, що поєднує ювелірні прикраси, дахи Львова і повітряні кульки? Те, що їх можна побачити на роботах митців у галереях нашого міста вже зараз, відвідавши три такі різні, але по-своєму цікаві виставки!  
У галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) до 28 червня триває п’ята персональна виставка ювелірних прикрас скульптора та кераміка за освітою Олени Хомякової. В Україні це унікальний автор. Її вироби – перстні, сережки чи кулони – це вишукані скульптури в мініатюрі. Її дизайн – кращий зразок суперсучасного дизайну авторських прикрас, поширеного в таких країнах, як Великобританія, Швеція чи Нідерланди…
Олена крокує в ногу, а інколи й на крок попереду модних тенденцій. До прикладу, ще з 2001 року Хомякова працює з поливаною керамікою та різними металами, що є таким модним поєднанням сьогодні.
Тим часом кав’ярня-галерея “Штука” (вул. Котлярська, 8) до 30 червня запрошує оглянути виставку живопису “То є моє місто” львівської художниці Соломії Ковтун.
На полотнах мисткині зовсім немає людей, натомість багато дахів, шпилів, коминів, антен і електричних дротів, які чіткими лініями розрізають небо, барва якого змінюється від палючо-червоної до похмуро-сталевої. Авторка розкута у виборі кольору, масштабу, інтересі до повторюваних об’єктів, і ця свобода відчуттів та пульсування міста дуже легко передаються глядачеві
А от у “Арт-галереї мадам Пальмгрен” (вул. І. Федорова, 8) до 5 липня гостюватиме проект французького фешн-фотографа, а тепер і художника Алана Родьє Balloon People
На виставці представлені 11 робіт із однойменної серії. Родьє, який на початку 90-их починав як успішний фешн-фотограф, вибудовує бездоганні образи людей із повітряних кульок, спираючись у своїх пошуках на історію мистецтва (“Лежача оголена з кульок”) та образи популярної культури (“Арні” – Арнольд Шварценеггер) чи застосовуючи власні портретні фотографії (“Анастасія, що перетворюється на людину з кульок”).
Ідея створення фігур із повітряних кульок, за словами художника, спала на думку абсолютно випадково, однак через деякий час повністю захопила його уяву та спонукала до все нових і нових експериментів, які згодом оформилися в серію робіт.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.9958 / 4.08MB / SQL:{query_count}