Війна очима американця

Кембриджський професор презентує книжку про війну на сході

У середу, 27 травня, в Українському католицькому університеті пройде презентація книги “Агресія в Україні: територія, відповідальність та міжнародне право” професора Кембриджського університету, співробітника Lauterpacht Center Тома Д. Гранта. 
Це буде дебютна українська презентація одного з перших зарубіжних досліджень агресії в Україні з точки зору права, інформує tvoemisto.tv.
Книга побачила світ у березні цього року в британському видавництві Palgrave і присвячена юридичним аспектам агресії та збройного конфлікту на території України та правовій оцінці порушення територіальної цілісності та непорушності кордонів України, в тому числі тимчасової окупації території Криму.  Особлива увага в книзі приділяється питанням міжнародно-правової відповідальності за порушення територіальної цілісності в Україні та агресію щодо неї.
Презентація відбудеться 27 травня о 16.00 в аудиторії №410 академічного корпусу Українського католицького університету (вул. Козельницька, 2). До участі запрошуються правники, спеціалісти з міжнародного права та міжнародних відносин, науковці та дослідники, а також усі зацікавлені у вказаній тематиці.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3673 / 3.96MB / SQL:{query_count}