“Заміновані слова”

В книгарні „Є” дискутуватимуть про потенціал мистецтва й літератури в контексті політичної кризи

Сьогодні о 16.00 у львівській книгарні „Є” (просп. Свободи, 7) відбудеться зустріч  під назвою “Заміновані слова”. Подія відбуватиметься у форматі поетичних читань і паралельної дискусії за участі Галини Крук, Ірини Старовойт, Катерини Міхаліциної, Маріанни Кіяновської, Мар’яни Савки, Остапа Сливинського та Анастасії Левкової. 
Зустріч пройде в рамках українсько-німецького семінару “Потенціал мистецтва й літератури у контексті політичної кризи: революція і війна в Україні” під керівництвом Сузі К. Франк (Гумбольдтський університет Берліна) та Олени Галети (Львівський нацуніверситет ім. І. Франка). Мова – українська з послідовним перекладом німецькою (Христина Назаркевич). 
Українські та німецькі студенти, які вивчають способи і форми художньої реакції та рефлексії на політичні й суспільні події в Україні, разом із письменниками, видавцями та перекладачами шукатимуть відповіді на питання і виклики нової реальності. 
Говоритимуть про: силу й безсилля “культури на словах” супроти “культури на крові”; мистецький твір як документ і монумент; пошуки художньої мови і промовисте мовчання; універсальність і неперекладність історичного досвіду; поворот до традиції й потребу модернізації; уявну Європу і реальну політику; творення спільноти та спротив системи; те, чого потребуємо, і чим готові ділитися; літературу не для дітей і дитинність літератури; літературу й мистецтво як соціальну дію і простір порозуміння.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3397 / 3.96MB / SQL:{query_count}