Весь Львів музикуватиме! А ви?

У нашому місті готуються до Світового дня музики

Швидше, ніж за місяць, а саме 21 червня у Львові відзначатимуть Світовий день музики. Світовий день музики (Fete de la Musique) – це ініціатива, що стартувала в Парижі 1982 року і наразі охоплює понад 120 країн та 740 міст світу. 
21 червня, в день літнього сонцестояння, музиканти і аматори вільно виходять на вулиці своїх міст та разом із жителями наповнюють їх музичним драйвом. Львів уже втретє долучається до святкування Світового дня музики (у 2014 році участь взяли майже півтори сотні гуртів та виконавців на 60 різних локаціях). Це унікальний приклад масової некомерційної акції щодо кількості учасників та слухачів.
“Запрошуємо громаду Львова у цей музичний день – 21 червня приєднатися до найрізноманітніших міст світу і музикувати разом, – закликають організатори свята. – Запрошуємо музикантів наповнити місто своєю музикою, показати свій талант і свою пристрасть до неї відкрито та безкорисливо в громадських місцях Львова. Запрошуємо львів'ян відкрити свій розмаїтий музичний світ і поділитися ним з усіма”.
Свято музики організовують його учасники, які заохочують до співпраці волонтерів, громадські організації та благодійників. Зареєструватися відповідно до вашого зацікавлення та ознайомитися з докладними інструкціями можна на сайті свята fetedelamusique.lviv.ua.
Реєстрація активних учасників необов’язкова, але допоможе організаторам сформувати інтерактивну мапу з місцями виступів та скласти повну програму. Збір музичних учасників і локацій триватиме до 1 червня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.1587 / 4.05MB / SQL:{query_count}