“ТіК” збиратиме стадіони

Наступного тижня у Львові Віктор Бронюк розповість про всеукраїнський ювілейний тур гурту ТіК “Люби ти Україну!”

У понеділок до нашого міста завітає лідер гурту “ТіК” Віктор Бронюк і в Першій львівській медіатеці (вул. Мулярська, 2-а) розповість про всеукраїнський ювілейний тур “Люби ти Україну!”, який охопить 33 міста і стане найбільшим у історії цього музичного колективу. 
Тур до 10-річчя гурту розпочався ще в лютому. Та, як виявилось, “ТіК” на Західній Україні так люблять, що, аби відсвяткувати свій ювілей разом з усіма шанувальниками, зі звичних концертних майданчиків свій виступ музиканти перенесли на стадіони.
“Ми дуже любимо виступати в містах Західної України – мальовничому куточку нашої держави, де на кожному кроці вражає неповторний колорит загальної атмосфери і відкритість кожного жителя, – каже лідер гурту Віктор Бронюк. – Нам пощастило, бо в нас узагалі немає поганих шанувальників! А фанів із Західної України відрізняє особлива відвертість. Тутешні люди не соромляться щиро і бурхливо проявляти свої почуття. Тож морально вже готуємося до пристрасних, емоційних і незабутніх виступів!”
Упродовж двох годин гурт “ТіК” пригощатиме шанувальників найкращими “стравами” – хітами зі свого музичного меню: піснями “Олені” і “Вчителька”, з яких усе починалось, нещодавніми Meine Liebe і “Сірожа з Ружина”, патріотичною композицією “Запах війни”, запальними “Вінницька полька”, “Чорна хмара, біла хмара”, “Сірожине пірожине”, “Гуляй, народ”, “Ендорфіни”, романтичним “Апрєлєм”, “Ноябрьом”, “Абонентом” і “Не цілуй!”, іронічною “Тихою” та багатьма іншими музичними сюрпризами.
Перший концерт на стадіоні “ТіК” дасть у Тернополі вже сьогодні. А 26 травня гурт зустрічатимуть у Івано-Франківську. Далі гастролі продовжаться стадіонами міст Західної та Центральної України.
Для Львова музиканти готують один із наймасштабніших концертів, який відбудеться наступної суботи, 30 травня, о 19.00 на “Арені Львів”. Після нашого міста “ТіК” відвідає Ужгород (2 червня), Луцьк (4 червня), Рівне (7 червня) і Вінницю (10 червня).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.6529 / 4.07MB / SQL:{query_count}