Згадаймо нашу історію!

Балет “Життя” запрошує львів’ян і гостей міста на прем’єру історично-музичного перформансу “Ремінісценції.UA”

У понеділок, 25 травня, о 19.00 на сцені Львівської опери відбудеться прем’єра нового проекту балету “Життя” – історично-музичного перформансу “Ремінісценції.UA”.
До роботи над ним залучили три десятки учасників: артистів балету “Життя”, їхніх однодумців, друзів і справжніх патріотів України – співаків Руслану, Назара Савка, Олесю Киричук, Ірину Долю, Лілю Ваврін, а також музикантів-інструменталістів (лірників, кобзарів, трембітарів).
Проект об’єднає хореографію, пластику, музику, пісню, поезію, відеоінсталяцію. Перформанс у сучасній формі розкриє перед глядачами маловідомі сторінки історії України. Свій новий проект балет “Життя” називає “крик душі”.

“Промовчати сьогодні – означає зрадити. Зрадити героїв – українців, які протягом багатьох поколінь боролися за нашу ідентичність і роблять це зараз, – пояснює автор ідеї та режисер “Ремінісценцій.UA” заслужена артистка України Ірина Мазур. – Наш порятунок – у поверненні до свого коріння! Не можна розбудовувати оновлену державу, втративши її фундамент – історичну пам’ять і культурний код”.
На “Ремінісценціях.UA” прозвучать “Гуцулка Ксеня” Ярослава Барнича і знамените “Повстанське танго” авторства Ольги Ільків і Марти Пашківської – зв’язкових Головного командира УПА Романа Шухевича. А прологом до історично-музичного перформансу стане новий кліп у стилі денс-екшн від балету “Життя” під назвою “Етна”.
Квитки можна придбати на сайті Gastroli.ua, у касах оперного театру, Львівського цирку і “От-От”. Вартість – від 80 до 340 гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0317 / 4.06MB / SQL:{query_count}