Унікальні творіння Володимира Одрехівського

У Львові відкриють велику експозицію сучасної скульптури народного художника України

фото: odre.com.ua
В п’ятницю, 15 травня, о 16.00 у головній будівлі Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького (просп. Свободи, 20) відбудеться відкриття виставки скульптури народного художника України Володимира Одрехівського.
Володимир Одрехівський – скульптор, який працює в ділянках монументальної, декоративної і станкової скульптури, досліджує проблеми сучасного мистецтва. В творчому доробку митця понад 250 станкових і 50 монументальних творів, які встановлені в Україні та за її межами.
Виставка скульптури сформована з двох основних частин. У першому та другому залах будуть представлені роботи останніх років, а в третьому та четвертому – нові та деякі вже експоновані на попередніх виставках твори з циклів “Народження світла” та “Дороги”.
Зі слів художника, композиції 2014 і 2015 років – це мистецькі інспірації, джерелом яких є винятково насичені драматичні події, що увірвалися в наше сьогодення. Колосально загострилося відчуття неповторності кожної миті життя, цінності кожної людської особистості, нас трусонула пережита в реальному часі велич людського духу, самопожертва в боротьбі за правду та свободу, в черговий раз постали питання сутності та духовної природи людини, керування її пристрастями, меж її свободи та відчуття міри, способів та етики стосунків з іншими людьми, необхідності пошуку нового балансу, рівноваги духовного стану в загострених умовах між існуванням та небуттям. Звідси – “Відродження”, “Об’явлення”, “Перевага”, “Земля” і “Небо”.
Композиції з циклів “Народження світла” та “Дороги” – такі як “Метаморфози”, “Переформатування”, “Чекання ранку” та інші – це твори з тяжінням до давніх ідеалів загальної гармонії людини та оточення, до філософсько-етичного дослідження еволюції людської душі, твори з утвердженням віри в силу духовного світла, пошуку своєї дороги до простого, правдивого і великого.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6504 / 4.07MB / SQL:{query_count}