Запрошує “Дзиґа”

В неділю у арт-кав’ярні “Квартира 35” виступить відомий французький ілюзіоніст, а вже наступного тижня у виставкових залах мистецького об’єднання відкриють одразу дві виставки

В приміщенні мистецького об’єднання “Дзиґа” щодня є щось цікаве. Але завтра тут відбудеться подія, яка здивує навіть постійних відвідувачів. У неділю, 19 квітня, о 19.00 в залі з роялем арт-кав’ярні “Квартира 35” розпоч­неться шоу відомого французького ілюзіоніста Magic Mouss.
Усе в житті Magic Mouss почалося просто: 15 років тому він став працювати аніматором, розважаючи дітей на вечірках. Виконуючи найпростіші фокуси, чоловік зауважив, що і діти, і дорослі отримують справжню радість та задоволення, коли дива стаються на їхніх очах. Спершу Magic Mouss був самоучкою, проте з часом вступив до Французької асоціації мистецтва фокусів (AFAP). Вдосконалював свою майстерність на спеціальному курсі “Нова магія” у Парижі від Національного центру мистецтва і цирку Шалон-ан-Шампань.
Сьогодні Magic Mouss своїми виступами здатен вразити будь-яку аудиторію. Він є частим гостем у посольствах Франції в різних країнах, залюбки влаштовує цілі фестивалі магії та проводить майстер-класи.
Тож не проґавте шансу поринути у світ магії, який дарує нам “Дзиґа” спільно з Французьким альянсом у Львові! Тим паче що вхід на подію вільний.
Наступного дня, у понеділок, 20 квітня, о 19.00 в тому ж залі відбудеться відкриття персональної виставки молодої української художниці Марії Прошковської Kathmandu-Ubud-Kryvorivnya. Підтримати мисткиню прийдуть і учасники гурту “Курбаси”, які заспівають для гостей свята. 
Зі слів організаторів, на виставці будуть представлені роботи, виконані олійними фарбами на полотні. Їх художниця створила, надихнувшись подорожами Непалом, Південно-Східною Азією та рідними українськими Карпатами. “Яскраві кольори, експресивна техніка виконання, любов до гір, до справжнього життя серед сходів та заходів сонця, серед високих дерев і щирих людей, містичні вірування, традиції – ось те, що об’єднує мої картини”, – каже Марія Прошковська.
Kathmandu-Ubud-Kryvorivnya – це спроба зрозуміти таємничу душу гір, вклонитися їх силі та повернутися туди знову.
У середу, 22 квітня, о 17.00 на першому поверсі “Дзиґи” фотограф Юрко Дячишин представить свій проект Slavik’s Fashion про наймоднішого безхатька у світі. Slavik’s Fashion – це цикл фотографій, які демонструють незвичайну колекцію вуличної моди бездомного дивака Славіка. Цей чоловік майже ніколи не вдягається у той самий одяг двічі!
В рамках проекту Юрко Дячишин зробив понад 100 портретів – усі вони створені під час випадкових зустрічей на вулицях Львова впродовж 2011 – 2013 років. За останні півроку ці світлини були опубліковані в більш ніж 1000 онлайн-виданнях цілого світу.
Крім того, на виставці фотограф покаже другу частину проекту – Slavik Super Star (серію колажів, зроблених вручну на основі обкладинок глянцевих журналів та портретів Славіка).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7659 / 4.09MB / SQL:{query_count}