Політ скасовано

"Led Zeppelin" не виступатиме без Роберта Планта

"Led Zeppelin" не виступатиме без Роберта Планта

Довгоочікуваного реюніону, а відтак і концертного туру культової групи "Led Zeppelin", найімовірніше не відбудеться. Такою заявою минулого тижня розчарував мільйони фанатів в усьому світі Пітер Менш, менеджер гітариста "цеппелінів" Джиммі Пейджа.

Найцікавіше, що буквально напередодні той-таки Менш переконував шанувальників, що тур відбудеться за будь-яких обставин, уже відомі конкретні дати концертів та маршрут. Однак незмінний лідер "Led Zeppelin" Роберт Плант відмовився брати участь у цьому проекті. Нагадаємо, в останні роки Плант активно займається сольною кар'єрою, а також співпрацює із кантрі-виконавицею Елісон Краус. За словами фронтмена "цеппелінів", які цитує більшість великих світових інформ­агенцій, у його найближчі плани не входили спільні виступи із колишніми колегами.

Чутки про ймовірне відро­дження "Led Zeppelin" - на сцені та в рекординговій студії - почали активно ширитися музичним світом після виходу в світ ремастеринг-альбому найкращих композицій  "Mothership" та дуже успішного, епохального виступу групи в Лондоні, у грудні 2007 року. Акція, запланована як одноразова, спонукала і шанувальників, і музичних критиків до версій про реюніон "цеппелінів". Схоже, не заперечували й самі учасники.

До речі, це вже не перша спроба повернути до життя "Led Zeppelin". Формально група розпалася 1980 року після трагічної загибелі ударника Джона Бонема (в сучасному складі це місце зайняв його син Джейсон). Але вже через п'ять років "цеппеліни" виступили на фестивалі "Live Aid" в Філадельфії, а в 1988-му - на урочистостях із нагоди сорокаліття "Atlantic Records". У 1998 році вийшов у світ альбом "Walking Into Clarksdale" - спільна робота Роберта Планта та Джиммі Пей­джа, записаний Плантом і Пейджем. Диск "How The West Was One", до якого увійшли раніше не відомі речі, а також інтерв'ю та записи з концертних турів, посів 2003 року перші позиції в американських чартах. Проте повноцінного об'єднання легендарної групи так і не відбулося.

Нагадаємо, минулого року "Led Zeppelin" могли б святкувати сорокаліття творчої діяльності - групу створили 1968 року в Лондоні вокаліст Роберт Плант, гітарист Джиммі Пейдж, басист Джон Пол Джонс та ударник Джон Бонем.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.1429 / 4.06MB / SQL:{query_count}