“Скрябін” виступив із новим солістом

На церемонії нагородження музичною премією YUNA до гурту як соліст приєднався Олег “Фагот” Михайлюта із ТНМК

фото: Олена Божко
Учора в Києві відбулась церемонія нагородження музичною премією YUNA. В одній із номінацій був представлений гурт “Скрябін”, а в категорії  кращий автор слів – загиблий Андрій Кузьменко. 
“Торік група “Скрябін” отримала спеціальну нагороду “За особливі досягнення в музиці”, яка була визначена достроково. Гурт на чолі з Кузьмою був єдиним номінантом в цій категорії. У 2013 році на цій національній премії саме “Скрябін” виконував єдину українську пісню. Парадокс, сказав би Кузьма, – йдеться на офіційній сторінці гурту у Facebook. – Цього року “Скрябін” вийде на сцену YUNA разом зі ще одним іменитим музикантом України”.
Трансляцію цього виступу і всієї церемонії нагородження зможете подивитись у суботу, 28 березня, о 22.30 на телеканалі “Інтер”. Хто співатиме разом зі “Скрябіним”? – Олег “Фагот” Михайлюта з гурту “Танок На Майдані Конго”, який став солістом гурту “Скрябін” на музичній премії YUNA. З його слів, із таким проханням до нього звернувся генеральний продюсер премії Паша Шилько, і він не зміг йому відмовити, повідомляє ТСН. На концерті “Фагот” виконав хіт “Скрябіна” “Пусти мене”.
“Мені зателефонував Паша Шилько і попросив у пам’ять про Андрія заспівати з хлопцями. Сказав, що є така тема… І я погодився”, – прокоментував артист. 
А коли у “Фагота” запитали, чи погодився б він стати фронтменом гурту, він відповів: “Ні, звичайно. Я не думаю, що Андрія хтось може замінити. Я розумію, що вони когось шукають і що пісень багато, вони гарні і мають жити. Це просто буде інша людина. Замінити Андрія не вийде. Це буде інший вокал, інший посил”.

Лист мами Кузьми “Скрябіна”

“Я зараз у Києві в своїх дівчат: Світлани і Бусі. Я їм потрібна тут, за цей час ми зустрілися з продюсером “Пающіх трусов”  Бебешком. Прочитали і проаналізували листи відносно групи –  дійшли висновку, що “Пающіє труси” зараз просто зобов’язані заспівати українською “Глазур”, “Бультер’єр”, “Порш пана мера” – це їхній жанр. Вони зуміють донести зміст так, як потрібно. І в той же час вдихнути щось нове у звичні для нас пісні. Ми будемо пробувати це зробити, а оцінити – ви.
Я за професією музикант – мені близька ця тема. Я завжди слухала Андрійкові пісні і мала що йому сказати. Зараз ця тема стала для мене дуже важливою – не забути, не загубити те, що тисячі людей знайшли і зрозуміли тільки зараз, після його загибелі.
Дехто пише, що неможливо замінити Андрія на сцені, бо дуже болить. Кому болить більше, ніж мені? Я ніколи не погоджусь з 1 солістом – це повинна бути група – 2 хлопці і Оля. Не співати його пісні – забуття, що невимовно гірко для мене та й для більшості з вас. Назва “Скрябін 2.0.” підказана мені фанами, я думала – “Скрябін-продовження”.
Якщо так радикально підходити до проблеми – загинув музикант, не виконувати його творів, через пару років ви згадаєте 2-3 пісні, а далі ще менше! Якби Моцарта заборонили виконувати, бо він помер у 35 років, то що б ми про нього знали? Так, оркестр під керівництвом Моцарта звучав божественно, і ніхто (бо так в світі є) не замінив Моцарта. Але твори його звучали і звучать вже стільки століть. І на них виховувалися музиканти, слухали ми, наші діти і внуки.
Я спеціально навела приклад великого музиканта, щоб ми зрозуміли, що тільки в продовженні життя творчості автор продов­жує жити, вчити нас, а забуття – це смерть!
Я вдячна за казку про Янголятка Лелька, за кліп “Мам” з Ужгорода, листи з Харкова, теплі слова із Запоріжжя, Івано-Франківська, за листи з усієї України та з інших куточків світу, Канади чи Великої Британії. Часом в листах читаю: “А може, мій лист ви не прочитаєте…” Я хочу, щоб ви знали – я листи читаю і перечитую, бо шукаю в них відповіді на свої питання і знаходжу.
Дякую вам усім за добрі слова. Здоров’я вам і вашим дітям. Люблю вас і обіймаю”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.4444 / 4.09MB / SQL:{query_count}