“Книги за життя”

Видавництво Старого Лева запрошує 29 березня відвідати весняний розпродаж. Зібрані гроші передадуть на потреби поранених бійців, які перебувають на лікуванні у Львівському військовому госпіталі

Цієї неділі з 12.00 до 17.00 у Першій львівській медіатеці (вул. Мулярська, 2-а) відбудеться великий весняний розпродаж “Книги за життя”.
Ніколи не рано і ніколи не пізно долучитися до доб­рої справи. Видавництво Старого Лева пропонує в передвеликодній час провести разом один день, придбати всі його книжки із суттєвими знижками і водночас підготувати дарунки пораненим бійцям.
В програмі свята – благодійний буккросинг, поетичні читання і традиційні майстер-класи для дітей та дорослих. Долучитись до буккросингу просто: принесіть будь-яку книжку, натомість за благодійну пожертву (суму визначаєте самі) можете взяти іншу, яка вам сподобалась. 
На майстер-класах ви і ваші діти матимете змогу виготовити різноманітні сувеніри для себе і для поранених вояків, що повернулись зі сходу України і перебувають на лікуванні у Львівському військовому госпіталі. Організатори свята передадуть їм усі ваші презенти напередодні Великодня. 
Радимо звернути увагу на два особливі майстер-класи: один із них – з писанкарства – проводитиме Дзвінка Загайська, яка вміє творити неймовірний мікросвіт з візерунків, символів та знаків, а її писанки просто зачаровують незвичною красою; під час другого Марта Федорова навчить вас виготовляти чудові ляльки-веснянки, які українські дівчата і жінки робили до приходу весни. Веснянка є оберегом молодості та краси, символізує закінчення холодів і перемогу сонця, тепла, світла і добра. Дарування такої ляльки чоловікові означало побажання надовго залишатись молодим і життєрадісним, а жінці – бути завжди чарівною і привабливою.

Тож не проґавте нагоди поспілкуватися з однодумцями, навчитись чогось нового, придбати новинки ВСЛ зі знижками і долучитись до доброї справи!

Майстер-класи від Видавництва Старого Лева для дітей та дорослих:

Дитяча програма
12.00 – 13.00 – майстер-клас “Крап-крап, великодня крапанка” (проводить Наталія Боднарчук);
13.00 – 14.00 – майстер-клас “Ангелята від малят” (проводить Катя Паньків);
14.00 – 15.00 – читання-розмова з автором книги “Лук нічної громовиці” Романом Росіцьким;
15.00 – 16.00 – майстер-клас з вивчення стародавньої техніки розпису (проводить Катерина Немира);
16.00 – 17.00 – написання листів пораненим хлопцям, які перебувають у військовому госпіталі (проводить Мар’яна Кіра).
Доросла програма
12.00 – 13.00 – майстер-клас “Текстильні сердечка-саше” (проводить Катя Паньків);
13.00 – 14.00 – майстер-клас з виготовлення обрядової ляльки-веснянки (проводить Марта Федорова); 
14.00 – 16.00 – майстерня писанкарства з Дзвінкою Загайською;
16.00 – 17.00 – поетичні читання з Іриною Старовойт, Маріанною Кіяновською, Юлією Мусаковською.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.4890 / 4.08MB / SQL:{query_count}