Концерт перенесли

У Києві концерт пам’яті Кузьми відбудеться 20 травня, а не 21 березня

фото: Roxy Less
Концерт пам’яті Андрія “Кузьми” Кузьменка вирішили перенести. Як повідомляють учасники гурту “Скрябін” він відбудеться 20 травня в київському Палаці спорту. 
Разом з музикантами, які були надійним тилом Кузьми впродовж багатьох років, на сцену вийдуть колеги Андрія – “Брати Гадюкіни”, Святослав Вакарчук, Андрій Хливнюк (“Бумбокс”), Ірина Білик, Іван Дорн, Олександр Пономарьов, Дмитро Шуров (“Pianoбой”), Потап і Настя, Наталія Могилевська, Фагот (“ТНМК”), Валерій Харчишин (“Друга Ріка”), Loboda, Женя Галич (O.Torvald), Марія Бурмака, Dzidzio, “Пающіе труси”. Список учасників концерту доповнюється, та точно відомо, що усі вони виконуватимуть пісні гурту “Скрябін”.
“Кузьма завжди казав, що коли тобі важко, треба збиратися разом і підтримувати один одного. Хочеться притулитися до когось рідного, щоб не бути самому в такий час. Тому тільки разом з вами, ми зможемо зробити цей концерт незабутнім, – закликають організатори концерту. – Усі кошти від концерту будуть перераховані в Благодійний фонд Кузьми Скрябіна. До зустрічі 20 травня”.
Квитки на концерт гурту “Скрябін”, що мав відбутися в клубі Atlas 27 лютого, будуть дійсними 20 травня в Палаці спорту до фан-зони 1. Бажаючі отримати інші місця мають можливість здійснити обмін квитка з компенсацією різниці вартості. Обмін, повернення квитків здійснюється до 20 березня в касі за адресою: метро “Хрещатик” (підземний перехід до вул. Прорізної).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.8184 / 4.07MB / SQL:{query_count}