Нова енергетика пісень Івасюка

На сцені Львівської опери творчість Івасюка успішно “перезавантажили” – глядачі почули нові аранжування пісень композитора з елементами джазу та електроніки

фото: ДікАрт
І вразили, і здивували, і змусили задуматися… Та й змінили щось у душі… Щиро, чуттєво, емоційно, стильно та професійно! Вкотре довели: маємо завше актуальну та якісну українську музику, яку любимо і шануємо. Ба більше, рідна українська музика – це модно і сучасно.
Все, як планували, анонсували, і слова дотримали – як учасники, так і організатор концерту “Проект Івасюк. Перезавантаження” компанія “ДікАрт”. Планували осучаснити пісні Володимира Івасюка – і зробили це. Та ще й як! З успіхом! Його пісні були актуальні у 80-их, 90-их. А які вони особливі тепер, у 2015-ому, в новій інтерпретації.
Ввечері 3 березня сцена Львівської опери стала творчим майданчиком із суцільними неймовірними експериментами, які вдалися на славу! І що головне, щосекунди, щохвилини з кожною композицією зал відчував присутність та енергетику Володимира Івасюка. До речі, учора, 4 березня, Йому виповнилося б 66… Аналогічне відчуття було і торік, і позаторік під час проектів пам’яті знаного композитора…

фото: ДікАрт

Кожен з учасників проекту – а це співачка з унікальним голосом Оксана Муха, скрипаль-віртуоз Олександр Божик, світла і неймовірно щира Брія Блессінг, “Піккардійська терція” та джаз-гурт ShokolaD – по своєму, по-особливому, дуже професійно та якісно інтерпретували творчість Володимира Івасюка.
Глядачам, звісно, нове оригінальне звучання творів композитора дуже сподобалося. Ще б пак, всі учасники “Проекту Івасюк. Перезавантаження” вклали душу і працю, аби він вдався. Іспит склали на найвищий бал, а березневий вечір дійсно став незабутнім. Власне ми, глядачі, щиро дякуємо за позитивні і такі необхідні особливо зараз емоції від улюбленої пісні та мелодії!
фото: ДікАрт
Відомі пісні шанованого нами українського композитора неймовірно гарно в несподіваній інтерпретації звучали по-новому – глядачі почули інші аранжування пісень Івасюка з елементами джазу та електроніки.
Окрім цього, музичні експерименти доповнили відеоартом. Зокрема, основним елементом сценографії був спеціальний п’ятиметровий сферичний 3D-екран, який привезли з Берліна. Як гарно звучали “Над морем” та “Мальви”, яку виконали Оксана Муха та “Піккардійська терція”! А маловідома пісня “Відлітали журавлі” у виконанні Оксани Мухи – особливо символічна та актуальна сьогодні для українців. Аж мурашки по шкірі, а з перших акордів сльози навертаються… 
фото: ДікАрт
Відомі твори композитора співачка Брія Блессінг “перезавантажила” спільно з джаз-гуртом ShockolaD, зокрема “Я піду в далекі гори” та “Червону руту”. І ще: 3 березня збулася її заповітна мрія – виступити на сцені Львівської опери “у такому крутому проекті та файному товаристві”!
Варто зазначити, що Івасюк, окрім пісень, написав 53 інструментальні твори. Вперше у Львові на “Проекті Івасюк. Перезавантаження” скрипаль-віртуоз Олександр Божик виконав кілька інструментальних творів композитора. Певна на всі сто, що Володимирові Івасюку “перезавантаження” його творчості точно сподобалося б! Як би він тішився, що його пісні так люблять, співають! 
Тепер ми з нетерпінням чекаємо на диск з усіма записами пісень і композицій!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8819 / 4.38MB / SQL:{query_count}