Добра робота

Баррі Левінсон, режисер, про зйомки фільму "Одного разу в Голлівуді"

Баррі Левінсон, режисер, про зйомки фільму "Одного разу в Голлівуді"

levinson.jpg

У львівський прокат вийшла нова стрічка Баррі Левінсона "Одного разу в Голлівуді", який можна побачити у "Кінопалаці ім. О. Довженка". У четвер читачі "Пошти" мали змогу прочитати інтерв'ю із виконавцем головної ролі та продюсером картини Робертом Де Ніро. Сьогодні режисер картини розповість про особливості зйомок. 

- Ви відзняли багато фільмів про Голлівуд, але цей фільм є відвертою карикатурою на деяких зірок. Шон Пенн та Брюс Вілліс просто висміюють самі себе. Напевно, у Вас пішло багато часу на те, щоб переконати їх зіграти ці ролі?

- Ні. Насправді усі актори добре попрацювали. Наприклад, Брюс із задоволенням висміював риси свого героя, Шон також охоче взявся до своєї ролі. Брюсу ми просто надіслали сценарій, пояснили про що там йдеться, сказали, що фільм базується на книзі Арта Лінсона, і вже наступного ранку він зателефонував і сказав: "Мені подобається. Я з вами".

 - Чому у фільмі мало місць, які зазвичай знімають у фільмах про Голлівуд, за винятком деяких у студії "Парамаунт"?

- Не зовсім так. Хоча фільм знято переважно у приміщенні, крім Голлівуду, ми зняли також й інші райони Лос-Анджелеса з їх визначними пам'ятками. 

- Ви це спеціально зробили?

- У фільмі немає якихось особливих визначних місць, крім Пасифік Гайвей. Саме уявлення і те, як сьогодні працюють студії Голлівуду, є іншим. Глядач мандрує туди-сюди містом, їздить автострадою. Раніше усе місто було спроектоване у межах студії, тепер же світ Лос-Анджелеса є дещо іншим. Це трохи інший підхід.

Навіть, наприклад, деякі сцени з Брюсом Віллісом  ми зняли не тільки у студії, але і в товарному складі. У цьому бізнесі відбулися зміни.

- А чому Канни Ви знімали не в Каннах?

- Ну що ви!!! Щоб знімати у Каннах, треба мати вдвічі більший бюджет, ніж ми мали. Але, сподіваємося, тим, хто не їздить на фестиваль, це не буде так помітно, як вам.

- Чи є якесь альтернативне закінчення фільму, наприклад, як у фільмі, який знімає режисер у картині "Одного разу в Голівуді"?

- Фільм був знятий як для тих, хто працює в кіноіндустрії, так і для тих, хто знаходиться поза її межами, і цікаво те, що він вплинув однаково і на одних, і на інших. Так що альтернативного закінчення немає.

П'ять найвідоміших фільмів
Баррі Левінсона:

"Людина року",
"Аналізуй це",
"Хвіст махає псом" ("Шахрайство"),
"Людина дощу",
"Доброго ранку, В'єтнаме"

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.7481 / 4.07MB / SQL:{query_count}