Нові аранжування пісень Івасюка

У театрі ім. М. Заньковецької 4 березня відбудеться пам’ятний концерт “Івасюк назавжди. Концерт для своїх”

У Львові у театрі імені Марії Заньковецької 4 березня відбудеться  концерт з нагоди 66-ої річниці від дня народження легендарного композитора Володимира Івасюка – “Івасюк назавжди. Концерт для своїх”. Заплановано два концерти – о 17.30 та о 19.30.
Твори Івасюка прозвучать у виконанні Заслуженої академічної капели України “Трембіта”, Павла Табакова, Оксани Мухи, Марка Комонька, Ірини Долі та Тетяни Ціхоцької. 
“Івасюк назавжди залишиться у нашій пам’яті за свої пісні, більшість із них стали для нас справді народними, пісні, які нікого не залишають байдужими. Гості концертів стануть свідками незвичного синтезу академічного та естрадного виконання у супроводі оркестру”, – розповідає організатор концерту та директор компанії “ДікАрт” Андрій Сидор.
“Пісня буде поміж нас”, “Я піду в далекі гори”, “Я твоє крило”, “Лиш раз цвіте любов”, “Мальви”, “У долі своя весна”, і, звісно, – легендарні “Червона рута” й “Водограй” – усі ці пісні та інші, незнані, слухач почує у нових аранжуваннях, над якими попрацювали композитор Роман Мельник та музичний керівник концерту, художній керівник капели “Трембіта” Микола Кулик.
На концерті прозвучить 23 музичні композиції за творчістю Володимира Івасюка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9034 / 4.05MB / SQL:{query_count}