Творчість Івасюка “перезавантажать”

На сцені Львівської опери 3 березня за участі “Піккардійської терції”, Оксани Мухи, Олександра Божика, Брії Блессінг, джаз-гурту ShokolaD та MANU відбудуться два концерти – о 17.30 та 19.30

Пісні відомого українського композитора Володимира Івасюка прозвучать по-новому у “Проекті Івасюк. Перезавантаження”. 
На очах у глядачів до звичних мелодій Івасюка додадуть нові музичні “елементи”: джаз, електроніку. Окрім того, музичні експерименти доповнять відеоартом. Концерти відбудуться 3 березня на сцені Львівської опери о 17.30 та 19.30.
“Проект Івасюк. Перезавантаження” стане своєрідним творчим майданчиком, на якому експериментуватимуть. У проекті візьмуть участь “Піккардійська терція”, Оксана Муха, Олександр Божик, Брія Блессінг, джаз-гурт ShokolaD, MANU. Кожен із них по-своєму розуміє та інтерпретує Івасюка, але усіх їх об’єднує процес переосмислення творчості композитора та створення нового звучання й особливої атмосфери. 
Проект Івасюк. Перезавантаження” і здивує, і вразить, і змусить задуматись, і закохає, і змінить щось у душі
“Музика Івасюка складна, інтелектуальна та актуальна. Усі звикли до пісень Івасюка у традиційному виконанні, як це робили Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Софія Ротару. Вони робили це по-своєму і кожен неперевершено та неповторно. Але таке виконання зараз не знаходить відгуку в молоді. А Івасюк заслуговує на те, щоб його музика, пісні  завжди були в ротації.
Ми хочемо зробити Івасюка ближчим сучасній молоді, зробити його музику трендовою, тож вирішили додати до звичних мелодій електроніки та джазових  елементів і підтримати це все  відповідним відеоартом”, – розповідає продюсер “Проекту Івасюк. Перезавантаження” та директор компанії “ДікАрт” Андрій Сидор.
З його слів, така музична еклектика зараз дуже модна. Організатори певні:  таким чином “перезавантажать” творчість Івасюка і ще раз доведуть, що ми маємо якісну та актуальну українську музику.
Квитки на концерт можна придбати в мережі кас “От-От”, на сайтах gastroli.ua та kasa.in.ua.  Деталі за телефоном 235-77-88.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.0684 / 4.06MB / SQL:{query_count}