Від Лишеги до Топія

У галереї “Дзиґа” до понеділка триватиме проект “Олег Лишега”, а на другому поверсі будівлі, в арт-кав’ярні “Квартира 35”, можна оглянути виставку маляра Володимира Топія

зображення: фейсбук-сторінка мистецького об'єднання "Дзига"
Якщо ви ще не знаєте, що таке проект “Олег Лишега”, раджу поспішити дізнатися, бо до його закриття залишилось лише два дні. Проект презентували 25 січня. 
Представлена у виставковому просторі “Дзиґи” експозиція є поєднанням поезії, а також пластичних та графічних творів митця, який після важкої хвороби помер 17 грудня 2014 року.
“Поезія живе у різних формах, і література – далеко не абсолют поезії. Поезія може жити усюди, зокрема і в скульптурі. На відміну від живопису, який потребує денного світла та тіні, скульптура є продуктом ночі і найбільше наближена до музики. Різьбярство – це алхімія дерева, це алхімія запаху, кольору і навіть слова” – казав Олег Лишега.
Завтра о17.00 відбудеться закриття проекту. Недільного вечора в галереї зберуться близькі, друзі та рідні поета Олега Лишеги, а також прості шанувальники його творчості та його постаті. Серед інших запрошених анонсують розмову з відомим українським літератором Тарасом Прохаськом.
Також варто заглянути до арт-кав’ярні “Квартира 35”, розташованій на другому поверсі “Дзиґи”. Днями там відкрили нову виставку малярства українського художника Володимира Топія. Сам художник пояснює ідею цього проекту з двох площин:
“Знане. Рука доторкається до сторінки, очі примружуються і зосереджуються, до голови доходить перший імпульс. Чорні абстрактні плями згруповуються і перетворюються на букви, проміжки, розділові знаки. Будується тривимір, простір, створюється клімат, ситуація... ” і “Незнане. Пучки пальців лягають на кромку книжки, згруповані крапки в певній композиції з пустотами, заглибленнями, заповненнями у власній послідовності.
Перший імпульс тексту пробігає по шкірі, по фалангах, поспішаючи до мозку. Будується тривимір або двовимір або восьми-, наповнюється, оживлюється людьми, витворюється ситуація...”
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4356 / 3.97MB / SQL:{query_count}