Казковий світ для дорослих

За мотивами альбому “Чарівний сад” Джоанни Басфорд ВСЛ видає листівки і календар, а також готує до друку новинку – розмальовку “Зачарований ліс”

Восени минулого року Видавництво Старого Лева надрукувало український варіант розмальовки для дорослих “Чарівний сад”, створеної Джоанною Басфорд. 
Цей альбом викликав фурор не лише в Україні, а й у всьому світі  – за кілька місяців після презентації його наклади перевищили 200 тисяч примірників. Що й не дивно, адже всередині цієї книжки на вас чекає магічний чорно-білий диво-край, у якому безліч казкових квітів та незвичайних рослин. Тут є картинки-розмальовки, лабіринти, якими потрібно пройти, орнаменти, які потрібно завершити, і чимало простору для ваших власних графічних фантазій. 
“Чарівний сад” – це не лише унікальна розмальовка, чудовий спосіб реалізувати свій творчий потенціал, але й видання, яке допомагає заспокоїтися і відволіктися від щоденних турбот. А оскільки цей альбом припав до душі українцям та львів’янам зокрема, ВСЛ підготувало і найближчим часом видасть 20 відривних листівок-розмальовок, які можна розфарбувати, створивши унікальні хенд-мейд-листівки, і настінний календар, скріплений пружиною, на 2015 рік. 
Крім уже знайомих читачам рослинних мотивів, у альбомі  можна буде зустріти і тварин, і чарівних істот, і замки, і будинки, і навіть дивовижний повітряний транспорт
Прем’єра другого альбому авторки “Зачарований ліс” відбудеться наприкінці лютого – на початку березня одночасно в кількох країнах, у тому числі й у нашій. Досі читачі могли бачити лише деякі частини малюнків з альбому, а от Старий Лев вже знає, що ховається в “Зачарованому лісі”, і розкриває кілька секретів. Крім уже знайомих читачам рослинних мотивів, у альбомі  можна буде зустріти і тварин, і чарівних істот, і замки, і будинки, і навіть дивовижний повітряний транспорт. Казкові стежки заведуть вас у гущавину “Зачарованого лісу”, де в заростях чатує справжній дракон.
Джоанна Басфорд народилася в Шотландії у графстві Абердин. З дитинства любила малювати. Художниця поєднує роботу ілюстратора, дизайнера і мріє підкорити своїми роботами весь світ. До неї звертаються багато відомих компаній, серед яких BBC, Hallmark, Johnson and Johnson та ін. Свою творчість Джоанна Басфорд називає “чорно-білою країною чудес”.
“Я створюю всі малюнки лише олівцями та ручками. Радію нечітким відбиткам пальців, хитким лініям, намальованим від руки, і випадковим чорнильним плямам, – каже про свою роботу художниця. – Ці маленькі недоліки – ось у чому характер малюнків, їх душа, їх істинне відчуття природності”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.2812 / 4.07MB / SQL:{query_count}