Фестиваль медовухи

В обласному центрі Волині Луцьку у межах етнофестивалю "Різдво у волинській родині" триває перший регіональний конкурс "Питні меди - 2009". У центрі Луцька дегустують і купують мед, медовуху та бджолину продукцію.

folk.jpg 

В обласному центрі Волині Луцьку у межах етнофестивалю "Різдво у волинській родині" триває перший регіональний конкурс "Питні меди - 2009". У центрі Луцька дегустують і купують мед, медовуху та бджолину продукцію. Організатори акції планують проведення "круглого столу" "Проблеми та перспективи розвитку медоваріння в Україні".

Окрім звичних для такого свята виробів бджолиної продукції, на фестивалі безплатно можна спробувати медовуху.

На Театральному майдані, крім дегустації, відбуваються і тренінги з виготовлення хмільних медових напоїв, а також пасічники розповідають лучанам про цілющі властивості меду і виробів з нього.

Мета конкурсу - популяризація меду, медових напоїв та іншої оздоровчої продукції бджільництва. Учасниками луцького медового конкурсу стали медовари Волинської, Рівненської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської областей та Закарпаття.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.6202 / 4.05MB / SQL:{query_count}