Поєднання нового з надсучасним

У “Квартирі 35” ілюстраторка Ксенія Сапункова презентує свою книгу Look Into Me Now

У вівторок, 20 січня, о 17.00 в приміщенні арт-кав’ярні “Квартира 35” (вул. Вірменська, 35, 2 поверх) відбудеться презентація книги робіт Ксенії Сапункової, які відображають світ речей, особливості та унікальність властивого їм дизайну, що непомітно підказує людям спосіб і стиль їх використання. 
Подія відбудеться в рамках проекту Look Into Me Now, що має на меті звернути увагу відвідувачів на внутрішню природу речей, на їх характер, стан. Проект створювали впродовж шести місяців. 
Чорно-білі ілюстрації виконані у мультимедійній техніці за допомоги старої класичної туші і планшета Cintique, а також фотопаперу, що дало змогу працювати в широкому діапазоні масштабів. На презентації будуть представлені ескізи та елементи, використані на сторінках книги.
“У моді сьогодення, в дні колосальної комп’ютеризації і технології панує швидкість. Та чи логічнішим і продуктивнішим стає сучасний стиль життя? Кожен об’єкт має своє специфічне, унікальне використання, що віддзеркалює людські дії та емоції”, – каже художниця. 
Крім того, під час зустрічі відбудеться презентація короткометражної моушн-ілюстрації The Mountain Vanity.
Ксенія Сапункова народилася і виросла у Львові. Вивчала скульптуру у Львівському державному коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша. В 2008-ому продовжила навчання в художньому коледжі Шерідан (Торонто). Тепер займається інтерпретивною ілюстрацією та іконографією. Працює в мультимедіа і традиційній техніці. 
Творчий доробок: ілюстрації до книжки Андрія Грецького “Мiсяцi розмови” (2015 р.). Авторська книжка Look Into Me Now (2014 р.). Короткометражна моушн-ілюстрація The Mountain Vanity (2014 р.). Приватне замовлення, серія з п’яти картин (Julia Ludova) (2009 – 2015 рр.). Valentino Icon Studio (video, logo, business card, variety of image modifications for the purpose of creating mural) (2008 – 2015 рр.). Лукбук ілюстрації для компанії Found in Lovе (Katia Trudeau). Ілюстрації до книжки Марти Тересіти “Портазо” (2010 р.).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.4893 / 4.06MB / SQL:{query_count}