“Коло книжки” – новий літературний проект для дітей

Книгарня “Є” в рамках проекту “Вся Україна читає дітям”, ініційованого Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва і Студентським культурним центром “Гілель”, у творчій співпраці з НСОУ “Пласт” започатковує “Коло книжки” – регулярні зустрічі для дітей та підлітків із обговоренням цікавих їм книжок

Перше “Коло” відбудеться у четвер, 15 січня, о 17.30. Перша частина зустрічі – коротке представлення всіма охочими книжок, які вони читали останнім часом, або просто улюблених. Друга – обговорення конкретної книжки для підлітків. 
15 січня на “Колі” обговорюватимуть книжку Зірки Мензатюк “Як я руйнувала імперію”. Йтиметься, зокрема, про реалії кінця 1980-их – початку 1990-их, про те, чим жили тодішні підлітки, що не хотіли співати пісень про партію та Леніна й визнавати все те, чого вимагали заідеологізовані дорослі; про патріотичні мітинги, які тоді проводились; про те, як підлітки дізнавалися історії своїх батьків і дідів, замовчувані протягом півстоліття і навіть більше; про початки Народного Руху України; про захист людьми своїх прав (приміром, на сповідування християнської релігії) перед радянською міліцією та КДБ; про кон’юнктурників, що були завжди й усюди.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7965 / 4.06MB / SQL:{query_count}