На схід – із колядою

Співачка Брія Блесcінг цього тижня проведе сольний концерт у Львові, а у січні вирушить до вояків у зону АТО

фото: Юрій Гелитович
У Львові зі своїм першим сольним концертом “Радій, Земле!” у п’ятницю, 26 грудня, виступить співачка Брія Блессінг. Концерт відбудеться о 19.00 у Національному театрі ім. М. Заньковецької. Частину зібраних на концерті коштів скерують на потреби бійців АТО та на організацію різдвяного туру Брії на сході країни.
Зі слів співачки, ідея зорганізувати виступ напередодні новорічно-різдвяних свят виникла давно. Адже ще з дитинства Різдво для Брії –  найкраще свято, про яке вона може розповідати годинами, пригадуючи родинні традиції святкувань. 
Також з дитинства Брія Блессінг вірила, що  стане співачкою, а тому понад усе мріяла виступити саме з різдвяним концертом. “Тішуся, що зможу подарувати різдвяний настрій саме львів’янам, серед яких мої рідні, друзі та сусіди”, – розповіла у понеділок мас-медіа співачка.  
Більш масштабно Брія почала задумуватись про організацію виступу після участі у четвертому сезоні талант-шоу “Голос країни”. Проте виконавиця не хотіла обділити у різдвяному настрої  і наших вояків, які зараз перебувають у зоні АТО. Втім, фінансів на організацію виступу на сході країни бракувало. Тоді й виникла ідея об’єднати ці два концерти, і коштом першого відсвяткувати Різдво з українськими бійцями.
“Наші хлопці постійно в мене на серці. Я жодної хвилини не перестаю про них думати. Буде дуже нечесно, якщо ми святкуватимемо Різдво вдома, у колі наших близьких, а вони десь там – на сході. Тому вирішила, що в січні обов’язково поїду до них з різдвяним концертом і докладу всіх зусиль, аби наші захисники відчули свято”, – каже вона. 
Різдвяний тур триватиме з 5 до 9 січня 2015-ого. Їхати у гарячі точки України Брія не боїться. Позаяк стилем всього свого життя вважає віру в Бога. “Мені зовсім не страшно, тому що маю в серці Бога і добре знаю, де я буду після смерті”, – говорить співачка.
Таку ініціативу з радістю підтримав гендиректор театру ім. М. Заньковецької Андрій Мацяк. “Дуже добре, коли співаки власне таким чином висловлюють свою громадянську позицію. Варто згадати лише виступи американського тромбоніста Глена Мілера під час Другої світової. Тому Брія справді молодець!”, – наголошує керівник театру.
У святковий вечір співачка  виконає пісні, знайомі з дитинства та улюблені мільйонами: “Carol of the Bells” (всесвітньо відома українська народна пісня з музикою М. Леонтовича), “Радій, Земле”, “Спи, Ісусе, спи”, “Ми- Україна”, “Jingle Bells”, “Let It Snow”, “White christmas”, “Christmastime is Here”, “Santa Claus is Coming to Town”, “All I want For Christmas” та інші. Спеціальними гостями святкового вечора стане джаз-гурт “ShockolaD”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.5398 / 4.08MB / SQL:{query_count}