Підказка Миколайкові

“Пошта” підготувала для маленьких і дорослих читачів добірку найновіших книжок про новорічно-різдвяні свята і зиму, які вийшли друком у Видавництві Старого Лева


“Баранчик Рассел і Різдвяне Диво”

Вік: 3 – 5 років. Кількість сторінок: 40.
На “Баранчика Рассела і Різдвяне Диво” із серії “Сплет + Рассел” українські поціновувачі творчості Роба Скоттона чекали дуже довго. Адже ця книжка – перше видання про пригоди дивовижного баранчика і його друзів, перекладена українською. 
Познайомившись із Расселом, ви вже ніколи його не забудете – він не залишає байдужими ні дітей, ні дорослих. В цій новинці від ВСЛ кучерявий баранець допомагає врятувати Різдво.
Коли Санта та його зламані сани опинились у Світлячковому лісі, Санта був переконаний, що Різдва не буде. Так воно й сталося б, якби не Рассел. Адже баранчик завше поспішає на допомогу! Узявши молоток і пилку, він доводить, що кмітливість і наполеглива праця цілком замінюють чари.

“Одного разу на Різдво”

Вік: 3 – 6 років. Кількість сторінок: 36.
Ще однією новинкою до зимових свят поповнилась серія “Історії для малят”. В книжці “Одного разу на Різдво” легкий і проникливий текст Надійки Гербіш, доповнений чудовими ілюстраціями Юлії Пилипчатиної, занурить маленьких і дорослих читачів у зимову казку, де навіть найбільші дива стають можливими.
В цій дивовижно світлій, домашній казці живе справжній дух Різдва. Родина їжачків (тато, мама і троє діток) не лише готуються до свята, переказують історію про народження Ісуса, а й приймають несподіваних гостей – двох маленьких ховрашків, що заблукали в лісі. Всі разом вони вчаться бути мудрими, розважливими і відкривати серця для доброти.

“Казки Різдва. Книга друга”

Вік: 5 – 8 років. Кількість сторінок: 80.
“Казки Різдва” – друга книжка різдвяних казок Богдани Матіяш, ілюстрована Володимиром Штанком, вчить, як почуватися вдячно у світі, в якому народився добрий Бог.
Різдво – це час, спов­нений таємниці, радості, дива. Казки Різдва нагадують про зміст цього свята – чудесне Боже народження. І ми теж можемо, зачудовані цією таємницею, зупинитися, побути малими дітьми, з вірою і простотою прийти і привітати новонародженого Месію, пережити багато див, які стаються тоді, коли ми віримо.

“Нові казки під подушку” 

Вік: 6 – 8 років. Кількість сторінок: 56.
“Нові казки під подушку” – книжковий “смаколик”, який вийшов у серії “Книги з кольоровими ілюстраціями”. 
Ця добірка містить вісім чарівних різдвяних історій, розказаних знаними й улюбленими ведучими радіо “Львівська хвиля” та їхніми друзями, без яких годі уявити український музичний і довколамузичний світ. Сашко Лірник, “Піккардійська терція”, Наталка Карпа, гурти “Патриція” і “Антитіла” нагадують нам про те, що музика живе в душі у кожного, добро завжди повертається сторицею, а талант і трішечки впевненості можуть перевернути світ. 
Доповнені фантастичними ілюстраціями семи художників, кожному з яких притаманний свій стиль і своє відчуття дива, ці історії стануть гарним приводом посидіти у родинному колі затишним зимовим вечором і бодай на якийсь час поринути в казку.

“Крамничка тітоньки Мальви”

Вік: 5 – 10 років. Кількість сторінок: 56.
Останнім цьогорічним виданням ВСЛ, яке поповнило серію “Книги з кольоровими ілюстраціями”, стала “Крамничка тітоньки Мальви”. Ця дивовижна і захоплива казка написана талановитим письменником Сашком Дерманським. Новинка ілюстрована барвистими малюнками Ростислава Попського.
Різдво – пора див і світла, час жаданих подарунків та солодкої смакоти з чарівного фургончика-крамнички доброї і загадкової тітоньки Мальви. Але що буде, якщо раптом все це зникне? Адже підступний пан Крук та його господиня Мряка ось-ось запанують у світі!.. 
Перед маленьким Тишком та його вірним песиком Кучугуркою постало нелегке завдання: повернути дідусеві-казкарю чарівну книгу, щоби врятувати Різдво і наповнити сміхом та радістю кожен дім їхнього рідного містечка.
Всі ці книжки ви зможете придбати в неділю, 14 грудня, з 12.00 до 18.00 під час свята для всієї родини “На порозі Різдва”, яке відбудеться у Першій львівській медіатеці (вул. Мулярська, 2-а, позаду ринку “Добробут”). Саме під час акції всі книжки Видавництва Старого Лева продаватимуть із суттєвими знижками. 
Крім того, в програмі заходу – презентації новинок, зустрічі з улюбленими авторами і художниками, майстер-класи для дітей та дорослих нон-стоп. Серед зіркових гостей – Олександр Дерманський, творча майстерня “Аґрафка”, Мар'ян Пирожок, Ірина Старовойт, Мар'яна Савка, Катерина Міхаліцина, а також “Піккардійська терція”, Наталка Карпа, Володимир Бєглов та ін.
На майстер-класах ви і ваші діти матимете змогу зробити не лише гарні подарунки для себе та своєї родини, а й листівки і сюрпризи для воїнів АТО. Всі ці подарунки після свята передадуть українським воякам на схід. І звичайно ж, не забудьте принести книжки, які ваші діти вже не читають. Їх збиратимуть для дітей неокупованої Луганщини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8914 / 4.11MB / SQL:{query_count}