Премія від німців

Юрія Андруховича та екс-учасниць Pussy Riot відзначили за „відстоювання політичної думки”

Днями в німецькому Бремені відбулося вручення премії імені Ганни Арендт, відомого німецько-американського філософа, історика, політичного теоретика. 
З формулюванням “за політичну думку” відзнаку вручили українському письменникові Юрію Андруховичу та колишнім учасницям панк-гурту Pussy Riot, повідомляє “Культпростір”.
Про те, що премію цього року вручать саме цим діячам, які “у своїй діяльності відкрито та мужньо, незважаючи на небезпеки, відстоюють свою політичну думку”, стало відомо ще влітку цього року. 
За уточненням Deuttsche Welle, премією імені Ганни Арендт опікується Фонд імені Генріха Бьолля, в офіційній заяві якого зазначено, що “лауреатки і лауреат живуть та працюють на постімперському просторі колишнього Радянського Союзу і опираються спробі відновити старий режим в Україні та Росії і знищити політичні свободу. Причому умови в незалежній Україні, звичайно, відрізняються від тих, що у Росії, яка під владою Путіна може повернутися до попередніх царського та радянського насильницьких режимів”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3604 / 3.95MB / SQL:{query_count}