По подарунки під подушку – до Старого Лева

ВСЛ запрошує 14 грудня на родинне свято “На порозі Різдва” до Першої львівської медіатеки

За тиждень, а саме в неділю, 14 грудня, з 12.00 до 18.00 Видавництво Старого Лева і Перша львівська медіатека (вул. Мулярська, 2-а) організують свято для всієї родини “На порозі Різдва”.
Серед заходів для маленьких і дорослих книгоманів – різноманітні майстер­класи, презентації книжок, поетичні читання, зустріч із зірками радіо “Львівська хвиля” і презентація продовження книги “Казки під подушку”.
Тож якщо ви втомилися бігати магазинами в пошуках подарунків на Миколая чи на Різдво – приходьте наступної неділі до медіатеки! Саме там буде представлений увесь асортимент книжок від Видавництва Старого Лева – незаперечні “хіти” і  найсвіжіші новинки, які щойно привезли з друкарні до Львова.  Зверніть увагу: це останній в цьому році грандіозний розпродаж усіх книжок ВСЛ!
А ще 14 грудня під час акції “На порозі Різдва” у Львівській медіатеці організатори свята знову збиратимуть книги для соціальної бібліотеки. „Цього разу це гуманітарна допомога дитячими книгами на окупованій Луганщині, – каже головний редактор видавництва Мар’яна Савка.  – Буду вам дуже вдячна, якщо принесете з домашньої бібліотеки книги в доброму стані (може, ваші діти вже виросли з них), і ми разом, звісно ж, із нашою допомогою і книгами ВСЛ укомплектуємо такий важливий подарунок перед Різдвом”.
А щоб ви знали, що шукати на розпродажі - зробимо для вас невеличку підказку. Друкуємо список новорічно-різдвяних книг від ВСЛ: “У лісі, лісі темному” Івана Неходи, “Одного разу на Різдво” Надійки Гербіш, “Різдвяна казка від Слона Ґудзика” Лесі Воронини, “Баранчик Рассел і Різдвяне Диво” і “Різдво для Сплета” Роба Скоттона, “Хто зробить сніг” Мар’яни і Тараса Прохаськів, “Нові казки під подушку” від друзів “Львівської хвилі”, “Крамничка тітоньки Мальви” Сашка Дерманського, “Казки Різдва” Богдани Матіяш (2 книги) і “Різдвяна історія” Чарльза Діккенса.

Презентації та майстер-класи від Видавництва Старого Лева для дітей і дорослих:


Дитяча програма
12.00 – 13.00 – майстер-клас зі створення іграшки на ялинку від Мар’яна Пирожка, лідера гурту “ГИЧ Оркестр”, ілюстратора книжки “Маленьке левеня і львівська мишка”; 
13.00 – 14.00 – ігровий майстер-клас від творчої майстерні “Аґрафка” (Романи Романишин та Андрія Лесіва) за мотивами книжки “Антоміми”;
14.00 – 15.00 – зіркова презентація книги “Нові казки під подушку від друзів “Львівської хвилі”;
15.00 – 16.00 – зустріч із письменником Олександром Дерманським, презентація книжки “Крамничка тітоньки Мальви”;
16.00 – 17.00 – майстер-клас “Різдвяна листівка для воїнів АТО” від Каті Паньків та арт-студії “Жовті ножиці”;
17.00 – 18.00 – майстер-клас “Баранчики на щастя” за мотивами книжки Роба Скоттона “Баранчик Рассел та Різдвяне Диво” (проводить Оленка Городецька).
Доросла програма
12.00 – 13.00 – майстер-клас із виготовлення “святкових коробочок”  –  прикрас на ялинку і під ялинку (проводить Соломія Савка);
13.00 – 14.00 – майстер-клас “З бабусиної скрині”  –  виготовлення прикрас разом із Танею Пилипець; 
14.00 – 15.00 – зіркова презентація книги “Нові казки під подушку від друзів “Львівської хвилі”;
15.00 – 16.00 – “Війна і діти. Діти і війна” –  розмова з творчою майстернею “Аґрафка” (Романою Романишин та Андрієм Лесівим), презентація їхньої книги для дітей “Війна, що змінила Рондо”;
16.00 – 17.00 – майстер-клас із виготовлення авторської ляльки “Крупенички” (проводить Марта Федорів);
17.00 – 18.00 – поетичні читання разом із Мар’яною Савкою, Іриною Старовойт, Катериною Міхаліциною, Володимиром Бєгловим.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4149 / 4.1MB / SQL:{query_count}