Кохання SEXом не зіпсуєш?

У нашому місті вперше гастролюватиме скандальний київський театр “Чорний квадрат”

фото: rest.od.ua
У середу, 10 грудня, до Львова завітає відомий київський театр імпровізації “Чорний квадрат”. Театральний колектив успішно гастролює всією Україною, а до нашого міста приїде вперше – зі скандальною виставою “Кохання SEXом не зіпсуєш”. 
Увага! Цей спектакль для публіки від 18 років. Свою постановку театр покаже на сцені Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36). 
Київський театр-студія імпровізації “Чорний квадрат” існує з 1991 року. Вистава “Кохання SEXом не зіпсуєш”, яку столична трупа привезе 10 грудня до Львова, є гострою сексуальною комедією для дорослих. Щоправда, з ліричним ухилом: любов, розтягнута у часі, і секс, знайдений через роки. Ця вистава про те, як деяким людям вдається (або не вдається) дійти до сексу і якими химерними способами вони потім намагаються втекти від наслідків. 
Як стається так, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що потрібно робити і чого не варто говорити? А які речі трапляються самі собою? І чи змінюється щось усередині нас після всього цього?.. Одне слово, глядач у залі почує запитання, які сам собі ставить у різні періоди свого життя, в різних “лямурних” обставинах. І може, під час вистави навіть знайде для себе відповіді на деякі з них.
Цю пікантну комедію для дорослих її творці не радять дивитися “людям із надто святенницькими поглядами на світ, а також тим, хто не має почуття гумору”
Із анотації до вистави “Кохання SEXом не зіпсуєш”: “Відверті теми, щирі розмови. Кокетство і флірт, смуток і сміх, любов і ненависть. І ще щось таке, невловиме... Мінімум вульгарності, нуль порнографії. Натомість – приємний еротизм, який лоскоче нерви і розслабляє мозок”. 
Цю пікантну комедію для дорослих (зрештою, дорослих не так за паспортом, як за станом душі) її творці не радять дивитися “людям із надто святенницькими поглядами на світ, а також тим, хто не має почуття гумору”. Утім гарантують, що навіть “тонка натура” отримає катарсис. Бо ж комедія від київського театру-студії імпровізації “Чорний квадрат” “Кохання SEXом не зіпсуєш” – яскрава, динамічна і насичена. Вона – про кохання та секс, а ці теми навряд чи можуть бути нудними.   
Ціна квитків на виставу від театру “Чорний квад­рат” “Кохання SEXом не зіпсуєш”, яку покажуть 10 грудня на сцені Львівського драматичного театру ім. Лесі Ук­раїнки (вул. Городоцька, 36) – 100 – 260 грн. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2473 / 3.97MB / SQL:{query_count}