Магія музики Штрауса

У Львові відбудуться два концерти симфонічного оркестру K&K Philharmoniker з програмою Wiener Johann Strauss Konzert-Gala

фото: philharmonia.lviv.ua
За тиждень до Нового року в нашому місті відбудуться одразу два концерти симфонічного оркестру K&K Philharmoniker і блискучих австрійських диригентів – Маттіаса-Георга Кендлінгера та Ґеорґа Куґі.
Wiener Johann Strauss Konzert-Gala – проект Маттіаса-Георга Кендлінгера, який існує ще з 1996 року. Щороку колектив симфонічного оркестру K&K Philharmoniker здійснює успішні європейські турне, даруючи публіці барвисту та невимушену атмосферу віденської музики ХІХ ст. 
А вже 22 і 23 грудня ця концертна програма творитиме радісний та святковий настрій львів’янам і гостям нашого міста. 22 грудня її виконають на сцені Львівської обласної філармонії під керівництвом диригента, композитора та заснов­ника оркестру Маттіаса-Георга Кендлінгера, а 23 грудня – у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької під орудою відомого австрійського диригента Ґеорґа Куґі.
В програмі концерту прозвучать популярні твори відомого австрійського майстра, класика танцювальної музики, творця безсмертних композицій Йоганна Штрауса (сина), а також окремі твори Йозефа Штрауса – молодшого брата Йоганна Штрауса.
Музика Йоганна Штрауса здобула всесвітню популярність не тільки у мистецьких колах, а й серед широкої публіки завдяки блискучому поєднанню типових для музики ХІХ ст. вальсу, польки, кадрилі, маршу тощо, з майстерністю та професіоналізмом, які притаманні творам високого мистецтва.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.4413 / 4.06MB / SQL:{query_count}