Потужна енергетика Оксани Мухи

На концерті “Різдво в Опері” співачка з унікальним голосом презентує свій новий альбом

У Львівському театрі опери та балету 13 січня відбудеться святковий концерт “Різдво в Опері” за участі Оксани Мухи, заслуженого ансамблю танцю України “Юність” та оркестру заслуженої хорової капели України “Трембіта”. 
Глядачі матимуть змогу почути нові унікальні твори у виконанні Оксани Мухи, а також традиційні різдвяні колядки, повідомили в компанії “ДікАрт”, яка є організатором концерту.   
Талановита Оксана Муха – це гордість міста Лева, унікальний співочий скарб України! Це виконавиця з чарівним голосом і надпотужною енергетикою! Як писала торік “Пошта” в матеріалі “Красива квітка, яка розцвітає!”, в 2011-ому народна артистка України Ніна Матвієнко дуже влучно висловилась про цю співачку: “Оксана Муха – наша друга Квітка Цісик. Квітка Цісик повернулася до нас голосом Оксани Мухи… Щаслива, що талант Квітки передався цій милій тендітній дівчині”.
“Концерт “Різдво в Опері” – це подарунок глядачам, добірка фантастичних незнаних українських дохристиянських щедрівок, колядок та авторських сучасних колядок, над якою я працювала понад чотири роки. Кожна з цих пісень буде прем’єрою. Дуже тішуся, що підтримують цей різдвяний вечір мої вірні друзі та колеги, ансамбль танцю “Юність” та оркестр хорової капели “Трембіта”. Разом хочемо підняти різдвяний дух і віру в чудеса”, – каже співачка Оксана Муха. З її слів, на глядачів чекає приємний сюрприз.  
Квитки можна придбати в мережі квиткових кас “От-От”, касах оперного театру, а також замовити чи забронювати на сайтах kasa.in.ua та gastroli.ua
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2216 / 3.96MB / SQL:{query_count}