Музика свободи на звільнених територіях сходу

Концерти в рамках XIV Міжнародного фестивалю Jazz Bez відбудуться у Слов’янську і Краматорську. Музикантів зі звільнених територій привезуть до Львова для участі в джем-сейшнах та майстер-класах

Міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez, який триватиме з 5 по 14 грудня,  влаштує концерти миру на звільнених територіях сходу України. 
Як завжди, серцем фесту залишається Львів, а події і заходи відбуватимуться в найбільших українських та польських містах. Проте цього року концертна траса, яка почнеться у Вроцлаві, завершуватиметься у звільнених містах України Слов’янську і Краматорську.
 “Цього року нашому суспільству як ніколи потрібно відчути як внутрішню єдність, так і спільність зі світовою культурою. Не споживати кимсь подумане і кимсь проаналізоване, а думати й аналізувати. Підтримувати своїх побратимів з окупованих територій, не забуваючи, що мистецтво мусить творитися навіть під час війни”, –  каже директор мистецького об’єднання “Дзиґа” Маркіян Іващишин.
Для людей, що пережили страх війни, ця музика матиме інший смисл. Концерти відбудуться під гаслом “Музика свободи на вільній землі”! У рамках цієї акції безкоштовні джазові концерти в Слов’янську і Краматорську дадуть кращі представники польського, українського і, зокрема, кримськотатарського джазу. 
А ще музикантів зі звільнених територій безкоштовно привезуть до Львова для участі в джем-сейшнах та майстер-класах. Наступного року саме вони розвиватимуть джазове середовище і творитимуть фестиваль у Краматорську і Слов’янську.
Допомогти реалізувати цей проект може кожен. Дефіцит становить 237 000 гривень (мінімалізовані транспортні витрати, витрати на харчування і проживання, звук і світло, без гонорарів). Тож організатори запустили збір грошей на платформі “Спільнокошт”. Благодійні внески уже зробили такі авторитетні особистості, як керівник Харківської правозахисної групи Борис Захаров, кримськотатарська співачка Джамала, письменниця Гаська Шиян, блогер Петро Нек, музикант Борис Захаров та інші.
Крім цього, ви можете допомогти проекту, поширюючи інформацію про нього, або запропонувати безкоштовні послуги.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.7030 / 4.08MB / SQL:{query_count}