Музика для душі

У Львівській обласній філармонії виступить талановитий піаніст Дмитро Онищенко

Приїзд до Львова талановитого піаніста Дмитра Онищенка – справжнє свято для поціновувачів фортепіанного мистецтва. 
Тож не пропустіть його виступу, який відбудеться сьогодні о 19.00 у Львівській філармонії! Музикант запрошує львів’ян і гостей міста на фортепіанний речиталь “Мандрівка у часі”.
Програма концерту складається з двох частин. Одна з них має в основі фортепіанні мініатюри, написані для дітей з дидактичною метою (але при тому вони залишаються високомистецькими творами). Ця частина програми містить твори Й.-С. Баха, Р. Шумана, П. Чайковського, К. Дебюссі, С. Прокоф’єва. 
Друга частина програми – більші за розміром фортепіанні твори: віртуозні та технічно складні варіації на тему Паганіні оp. 35 Й. Брамса та Друга соната для фортепіано С. Рахманінова. Програма складається з двох відділів і побудована за принципом руху від простого до складного.
Анонсуючи львівський концерт, піаніст Дмитро Онищенко зазначив: “Це велике щастя – знову повертатися до Львова, до рідної, знайомої публіки, до мами, до родичів, до людей, що знають тебе з дитинства, кожного разу з новою програмою, розповідаючи за допомоги звуків, що трапилося за цей час у твоєму житті, а також засобами музики розпитуючи, як пройшов у знайомих і близьких той відрізок життя, що ми не бачились”. 
І додає: “Хочу від усього серця подякувати всім тим, хто прийде на концерт, за те, що вони є в моєму житті, хочу подякувати рідному місту за дитинство, за роки навчання та творчого становлення, за все, що воно мені дало і дає.
Уперше я про це хочу сказати вголос, також уперше в житті граю подібну програму, де образи дитинства поєднуються з думками та емоціями дорослої людини. Сподіваюся, комбінація видасться вдалою, і програма концерту, яка являє собою якнайширше охоплення людського життя та людських почуттів, розгалужених стежок людської долі, контрастів земного шляху, знайде свій відгук у ваших серцях!”
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7148 / 4.08MB / SQL:{query_count}