“Треба, щоб добрі люди збиралися докупи і придумували, що робити далі”

Наступного місяця “Скрябін” відсвяткує своє 25-річчя концертом у Львові... і ще восьми містах України

фото: zakaz-artistov.com.ua
У рамках всеукраїнського туру знаний український гурт “Скрябін” 11 листопада о 19.30 дасть у Львові великий сольний концерт. 
Зустріч меломанів із тими, на чиїх піснях виросло не одне покоління українців, відбудеться в Палаці спорту “Україна” (екс-“Спартак”, вулиця Мельника, 18). 
Лідер гурту “Скрябін” Андрій Кузьменко, або просто Кузьма, не любить слів “ювілей” чи “ювілейний”. Листопадовий тур своєї команди він анонсує так: “У наші смутні часи треба використовувати кожну можливість для того, щоб добрі люди збиралися докупи і придумували, що робити далі. Це скромний концертний тур з нагоди скромної дати – 25-ти років групи “Скрябін”. Це ексклюзивна програма на три години”. 
Окрім Львова, “скромний” тур “Скрябіна” в листопаді охопить Одесу (2 листопада), Миколаїв (3 листопада), Херсон (4 листопада), Запоріжжя (5 листопада), Черкаси (6 листопада), Івано-Франківськ (10 листопада), Рівне (12 листопада) та Чернігів (13 листопада).  
У турі з нагоди 25-річчя група “Скрябін” презентуватиме свій 25-ий альбом, який так і називається – “25”. На обкладинці новинки, як і на туровій афіші,  цифра 25, зібрана з фотографій вірних і відданих фанів групи.
Організатори концерту “Скрябіна” у Львові 11 листопада обіцяють меломанам незабутнє тригодинне драйвове шоу від Кузьми та його команди. Прозвучать як нові, так і улюблені мільйонами пісні, які з Кузьмою традиційно співає хором увесь зал. Одне слово, усе найкраще за 25 років існування гурту. Крім того, спеціально для туру містами України створюється ексклюзивний відеоряд. 
Ціна квитків на концерт гурту “Скрябін” 11 листопада в Палаці спорту “Украї­на” – 100 – 400 гривень. Придбати їх можна на сайтах gastroli.ua і topbilet.ua, а також у касах Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.3732 / 4.07MB / SQL:{query_count}