На підтримку молодих талантів

Львівська філармонія запрошує на концерт з нагоди урочистого відкриття Міжнародної музичної академії “Світ класичної музики” за участі Олега Криси та лауреатів міжнародних конкурсів

фото: philharmonia.lviv.ua
У неділю, 2 листопада, о 15.00 у Львівській філармонії відбудеться музичний вечір, присвячений урочистому відкриттю Міжнародної музичної академії “Світ класичної музики”.
На концерті виступлять відомий скрипаль Олег Криса та його колеги молодшої генерації (теж скрипалі) Єва Подолянчук, Павліна Харченко, Сергій Сенник, Анастасія Герасина, Ігор Муравйов, Назар Федюк. Варто зазначити, що засновником академії є громадська організація “Мистецьке об’єднання “Світ класичної музики” і Благодійний фонд Олега Криси. 
Створення в Україні Міжнародної музичної академії європейського рівня – це наступний етап міжнародного проекту підтримки молодих талантів України та популяризації української скрипкової музики, розпочатого мистецьким об’єднанням “Світ класичної музики” у 2013 році. 
Початковим етапом роботи академії стануть славетні майстер-класи, на які запросили таких видатних скрипалів: Олега Крису (США) – професора Істменської школи музики в Рочестері (штат Нью-Йорк, США), П’єра Амояля (Франція) – професора університету “Моцартеум” у Зальцбурзі (Австрія), Крістіана Альтенбургера (Австрія) – професора Віденського університету музики й виконавського мистецтва (Австрія). 
За словами організаторів, уперше в Україні студенти зможуть переймати професійний досвід видатних педагогів і виконавців, познайомитися або порівняти традиції різних скрипкових шкіл, що, звісно, сприятиме підвищенню їх професійного рівня. Вони матимуть можливість безпосередньо спілкуватися як із видатними музикантами, так і з однолітками з різних країн світу, а це формотворчий фактор у розвитку та вдосконаленні вмінь молодих митців.
Молоді педагоги музичних закладів України зможуть удосконалювати свою майстерність у процесі ознайомлення з методикою викладання та роботою над конкретними музичними творами видатних музикантів і педагогів.
Засновник Міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси та Музичної академії “Світ класичної музики” – громадська організація “Мистецьке об’єднання “Світ класичної музики” (СКМ), створена з метою популяризації та промоції класичної музики, інтеграції української скрипкової музики у світовий контекст, а також розвитку вмінь професійних музикантів, академічних колективів, забезпечення навчальних закладів та майстрів із виготовлення та ремонту музичних інструментів усім необхідним. За словами самих ініціаторів академії, у творче об’єднання входить ціла низка компаній, підприємств, приватних підприємців, професійних музикантів, експертів культурних цінностей, а також скрипкових майстрів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.0951 / 4.07MB / SQL:{query_count}