На підтримку родин героїв

У Львові стартує благодійний проект-ініціатива “Героям Слава”, спрямований на збір коштів сім’ям загиблих військовослужбовців із Львівщини у зоні АТО

На свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва – 14 жовтня – в нашому місті організують масштабну соціальну акцію: великий телемарафон у поєднанні з благодійним концертом зірок української естради.
Організаторами соціального проекту виступили продюсерський центр Star  school і телерадіокомпанія “Львів”, але до цієї доброї справи долучитися може кожен охочий.
“Ми з упевненістю можемо сказати, що акція такого масштабу у Львові проходитиме вперше. Сім годин живого ефіру на ТРК “Львів” (14 жовтня з 14.00 до 18.00 – телемарафон, 18.00 – 20.30 – трансляція в прямому ефірі благодійного концерту). Близько 30-ти запрошених гостей, серед яких військовослужбовці, добровольці – учасники бойових дій у зоні АТО, родичі загиблих солдатів,  представники громадського сектору, діячі культури та мистецтва, небайдужі громадяни, – розповідає співорганізатор проекту, телепродюсер Олег Климович.
– Цей телемарафон матиме вигляд відкритого майданчика  для обговорення шляхів виходу і припинення “неприхованої” війни – відверті розповіді безпосередніх учасників подій у зоні АТО, спілкування з родичами загиблих і відкритий збір коштів на підтримку їхніх родин”.
Зібрані гроші порахують в онлайн-режимі та вручать сім’ям у прямому ефірі або ж перекажуть на особові рахунки близьких родичів загиблих наступного дня після акції.
Ввечері цього ж дня на сцені Львівської опери зірки української естради даватимуть благодійний концерт “Героям слава”, який транслюватиметься наживо в ефірі тієї ж таки ТРК “Львів”.
Зі слів співорганізатора акції, режисера концерту Володимира Місяйла, цей захід покликаний допомогти тим, хто зараз найбільше потребує турботи і підтримки, “адже, компенсувати втрату рідних із числа солдатів, які віддали власне життя, захищаючи Україну, ми не зможемо жодним чином, тому вечір пам’яті загиблих героїв буде насичений величезною кількістю матеріалів – фото, відео із зони АТО, підкріплених українською піснею зірок нашої естради, – запевняє він. 
– У концерті вже зголосилися взяти участь гурт TARAKA з Польщі (автори хіта часів Майдану “Подай руку Україні”), народні артисти України Оксана Білозір і Віктор Павлік, сестри Тельнюк, Львівський хор Руслани, “Тріода”, LAVIVO, балет “Життя” та інші”.
Кошти, вторговані з продажу квитків, будуть також передані сім’ям загиблих солдатів. Квитки можна придбати в театральних касах міста.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.2832 / 4.07MB / SQL:{query_count}