Вечір пам’яті Анджея Хлопецького і Яреми Якубяка

В суботу, 4 жовтня, о 18.00 в рамках XX ювілейного Міжнародного фестивалю сучасної музики “Контрасти” відбудеться вечір пам’яті Анджея Хлопецького і Яреми Якубяка

Ярема Якубяк посідає особливе місце серед львівських музикознавців. Він належав до того повоєнного покоління Галичини, яке, крім фізичного голоду й убогості, змушене було долати ще й страхітливу убогість духу нового режиму. 
Але саме ці люди зуміли сформувати той унікальний пласт “шістдесятників”, який став провісником нового національного мислення і відіграв вирішальну роль у процесах початку 90-их.
Улюбленим його дітищем був і Міжнародний фестиваль сучасної музики “Контрасти” у Львові, одним з ініціаторів якого він став та якому віддав дуже багато сил та енергії. Тут його винятковий інтелект, досконале знання сучасної музики, бездоганний художній смак розгорнулися вповні: про фестиваль одразу ж заговорили як про помітне явище в культурному житті світу.
На концерті звучатиме камерна музика Юрія Ланюка, Богдани Фроляк (UA) та Павла Микетина (PL), а модераторами вечора будуть Тарас Возняк і Лідія Мельник.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7221 / 4.06MB / SQL:{query_count}