“Українська вишиванка і є Haute Couture”

Нова колекція модельєра Оксани Караванської викликала у Чикаго фурор

фото: prokopivmax.com
Показ колекції унікальних вишиванок Оксани Караванської, який відбувся в Українському національному музеї у Чикаго, викликав у Місті Вітрів неабиякий ажіотаж. Побачити Vyshyvanka Couture by Karavanska на фенш-бенкет прийшло близько чотирьохсот гостей.
 
фото: prokopivmax.com
Оксана Караванська, колекції якої завжди інспіровані, народжені та пронизані Україною, створивши новий бренд Vyshyvanka Couture by Karavanska, вирішила відродити вартісність і значимість української вишиванки.
“Сама українська вишиванка і є Haute Couture, – каже Оксана Караванська. – Зараз надто багато вишиванок-casual, машинної вишивки. Мені ж захотілося вдихнути сучасність у вінтажні вишиванки. Поєднати старовину, традиції, те, що перевірене віками, з найновішими тканинами, технологіями, сучасним кроєм. Порахувавши кількість вишиванок, які я створила за 16 років існування моєї торгової марки, зрозуміла, що окремий бренд Vyshyvanka Couture вже існує”.
Нетрадиційне бачення вишиванки викликало у чиказької публіки неприховане захоплення. Кожну з понад двох десятків моделей із колекції Vyshyvanka Couture by Karavanska супроводжували гучні оплески.
У фіналі показу разом із моделями під мелодію партизанської пісні на подіум вийшли двоє хлопців-майданівців, які перебувають на лікуванні в Чикаго. Музичний супровід показу колекції оформив художній керівник вокальної формації “Піккардійська терція” Володимир Якимець.
Показ колекції унікальних вишиванок Оксани Караванської став преамбулою до масштабної етновиставки “Стильне століття шляхетного одягу”, яку в Українському національному музеї у Чикаго відкриють вже завтра.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.2698 / 4.09MB / SQL:{query_count}